رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
  • کد خبر : ۶۶۵۳
  • مشاهده :82 views
1775461_959
برادر شهید فتحی در گفت و گو با ستاد خبری باروت خیس:

ششمین جایزه بین المللی باروت خیس به درستی به ترامپ اهدا گردید

فتحی گفت: به اعتقاد بنده، مردم امسال به بهترین نحو ممکن از نظر منفورترین چهره رای دادند و ترامپ بهترین فردی بود که می توانست در این دوره از جشنواره، باروت خیس را از آن خود کند و نشان دهد که در کنار منفوربودن، چقدر نادان است.

دولت فتحی برادر شهید برجعلی فتحی در گفت و گو با ستاد خبری ششمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه انتخاب ترامپ به عنوان برنده نهایی این دوره از جشنواره نشان می دهد که ایران حاضر به سازش با امریکا نیست، گفت: ترامپ یکی از احمق ترین سیاست مداران امریکایی است که موجب نارضایتی در اکثر کشورهای جهان شده است چرا که سیاست مداخله گرایانه دارد و در این شرایط که وی از برجام خارج شد و به این تعهد بین المللی پشت کرد، نشان داد که شیطان بزرگ به هیچ تعهدی پای بند نیست.

وی ادامه داد: ترامپ پیشنهاد داده است که آماده مذاکره با ایران بدون هیچ پیش شرطی است و این در حالی است که ایران در طول سالهای اخیر با دولت ترامپ هم مذاکراتی داشت اما این دولت، تمام مفاد قرارداد برجام را پاره کرد و از کجا معلوم که دولت بعدی هم قراراداد بسته شده با این دولت را پاره نکند؟

برادر شهید فتحی تاکید کرد: وجود جشنواره هایی همچون جشنواره باروت خیس نشان می دهد که ایران همچنان بر مبانی و اصول ارزش های خود که استکبار ستیزی است، ایستاده و این راه را ادامه خواهد داد چرا که انقلاب اسلامی ایران به خون پاک شهدا سرشت شده است و سازش با استکبار به معنی پشت کردن به خون شهداست.

وی افزود: امیدوارم از جشنواره هایی همچون باروت خیس حمایت شود چرا که کم رنگ شدن چنین جشنواره هایی باعث کم رنگ شدن فرهنگ استکبار ستیزی در کشور می شود و به اعتقاد بنده، مردم امسال به بهترین نحو ممکن از نظر منفورترین چهره رای دادند و ترامپ بهترین فردی بود که می توانست در این دوره از جشنواره، باروت خیس را از آن خود کند و نشان دهد که در کنار منفوربودن، چقدر نادان است.

این برادر شهید در پایان خاطر نشان کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگران، چشم و چراغ ملت هستند و تجلیل از خانواده شهدا باعث دلگرمی این خانواده ها می شود و یقینا به تمسخر گرفتن چهره های استکباری و کوچک کردن آنها، یک نوع تجلیل از خانواده شهدا محسوب می شود چرا که خانواده های شهدا هم همانند شهیدشان، استکبار ستیزی را یکی از اصول اصلی انقلاب اسلامی می دانند.

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه