رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • کد خبر : ۶۶۴۲
  • مشاهده :54 views
f5f60e3d-f628-42b2-bece-3b09422f74bb

تقدیر از دبیر جشنواره حقوق بشر آمریکایی در اختتامیه جایزه جهانی باروت خیس

در مراسم اختتامیه جایزه جهانی باروت خیس از “اسماعیل آجرلو” دبیر سه دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش ستاد خبری ششمین جایزه بین المللی باروت خیس، در مراسم اختتامیه جایزه جهانی باروت خیس امسال که در سالن اجلاس سران برگزار شد از دکتر اسماعیل آجرلو دبیر سه دوره جشنواره بین المللی حقوق بشر آمریکایی تقدیر به عمل آمد. در این مراسم همچنین از ابوالقاسم طالبی برای ساخت فیلم یتیم‌خانه ایران، سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر جشنواره کاریکاتور پایان یک داعش و همچنین استاد نادر طالب زاده نیز تقدیر شد.

جایزه جهانی باروت خیس نظرسنجی جهانی با موضوع منفورترین چهره سال جهان است که در ششمین دوره آن ترامپ رئیس جمهور آمریکا با نظرسنجی از بیش از ۲ میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان منفورترین فرد انتخاب شد.

گفتنی است، جشنواره باروت خیس همه ساله برگزار می شود و امسال بعد از برگزاری انتخابات در ایران و برخی از کشورهای اسلامی مثل عراق، سوریه، هند، افغانستان، پاکستان و…سرانجام ترامپ توانست بیشترین آرا را از آن خود کند و این نشان می دهد که وی، کثیفت ترین سیاست ها را در قبال جامعه جهانی و به خصوص کشورهای اسلامی اتخاذ کرده است که این چنین مورد نفرت واقع شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه