رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • کد خبر : ۶۶۴۷
  • مشاهده :54 views
788441_952

انتقاد مدیرمسئول خبرگزاری بسیج از عدم حضور برخی مسئولان دولتی در جشنواره باروت خیس

برخی مسئولان به جای شرکت در جشنواره باروت خیس که نماد استکبار ستیزی در کشور است، در کنسرت یک خواننده فاسد شرکت می کنند که در سال ۸۸ شاهد خیانتش به امام(ره)،رهبری و شهدا بودیم.

به گزارش ستاد خبری ششمین جایزه بین المللی باروت خیس، سید حسین علوی مسئول خبرگزاری بسیج با اشاره به علت بی‌توجهی برخی مسئولان به فعالیت های ضد استکباری گفت: داستان بی‌توجهی به مباحث و مسائل ارزشی و ضد استکباری به عقاید انسان ها بر می‌گردد و زنده نگه داشتن فرهنگ مجاهدت،عدالت خواهی،ظلم ستیزی و… در تمام تاریخ حیات انسان بر این کُره‌ی ارض برای جبهه مستکبرین، خطرساز بوده است.

وی با بیان اینکه همیشه زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورا و یاد و فلسفه قیام سید و سالارشهیدان(ع) برای جبهه معارضین با اسلام و کسانی که دغدغه ثروت اندوزی و دنیا طلبی دارند، خطرناک بوده است، گفت: جناح سرمایه‌داری به خون حرکت عظیم و عاشورایی ملت ایران در راهیان نور تشنه است. از زمان وقوع حادثه عظیم عاشورا تا به امروز سعی شده تا نام امام حسین(ع) از تاریخ اسلام و تشیع محو شود، کمااینکه تلاش کردند که شهادت حضرت صدیقه‌ی طاهره (س) را این گونه القا کنند که ایشان براثر بیماری، رحلت نمودند و شهید نشدند! چرا که شهادت معنی خاص دارد و طرح آن در میان مستضعفان و ستم‌دیدگان به معنی آن است که یک فرد مستضعف در مقابل مستکبری ایستاده و جان و خون و هستی‌اش را فدا کرده است تا راه اسلام،عدالت،پیامبراکرم(ص)،راه قرآن و راه توحید زنده بماند.

علوی تاکید کرد: متاسفانه در فضای سیاسی کشورمان، رجالی را می‌بینید که مسئولیت هم دارند اما همین رجال سیاسی، به هرمناسبتی از سرکردگان توهین‌کنندگان به ساحت اباعبدالله الحسین(ع) در فتنه ۸۸ که وارد خیابان شدند و روز عزای امام حسین را جشن گرفتند،حمایت می‌کنند و همین افراد هستند که امروزه مسئولیت هم دارند اما نسبت به حرکت های استکبار ستیزی بی توجهی می کنند.

وی با انتقاد از عدم حضور مسئولان دولتی در جشنواره باروت خیس که همه ساله برگزار می شود، گفت: برخی مسئولان به جای شرکت در جشنواره باروت خیس که نماد استکبار ستیزی در کشور است، در کنسرت یک خواننده فاسد شرکت می کنند که در سال ۸۸ شاهد خیانتش به امام(ره)،رهبری و شهدا بودیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه