رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • کد خبر : ۶۶۲۹
  • مشاهده :134 views
13970425001178636673804228082112_28215_PhotoL
اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی باروت خیس-5

نماینده انصارلله یمن:آمریکا با برگه شیطان بازی می‌کند

نماینده انصارلله یمن گفت: امریکا از ۴ ماه قبل از آغاز جنگ یمن، رهبران سعودی را به کاخ سفید فراخواند و جزئیات عملیات را با آنها در میان گذاشت.

به گزارش خبرگزاری بسیج ستاد خبری جشنواره باروت خیس، نماینده انصارلله یمن طی سخنانی در اختتامیه جشنواره باروت خیس در تهران، اظهار داشت: امریکا از ۴ ماه قبل از آغاز جنگ یمن، رهبران سعودی را به کاخ سفید فراخواند و جزئیات عملیات را با آنها در میان گذاشت. امریکا چند هفته به سعودی فرصت داد تا این عملیات را به انجام برساند، اما نتوانست.

وی افزود: صنعا در حالی که بمباران می شد که یمن یکی از حامیان مردم فلسطین است و این سعودی ها بودند که خنجر خود را در پشت فلسطینی ها فرو می‌کردند.

نماینده انصارلله گفت: ترامپ با نظریه گاو شیرده در برابر دوربین ها ظاهر شد و گفت که سعودی ها بدون کمک امریکا حتی یک هفته هم نمی توانند دوام بیاورند.

وی افزود: امریکا به فروش سلاح به سعودی ادامه داده و او را مثل یک گاو شیرده می دوشد اما این ارتش و نیروهای مردمی یمن بودند که سامانه های تهاجمی امریکا را به شکست کشاندند.

نماینده انصارلله تصریح کرد: امریکا با برگه شیطان بازی می‌کند و می کوشد خود را به عنوان کبوتر صلح نشان دهد.

وی با بیان اینکه هرکدام از شما در جهان اسلام از جایگاه خود، ملت یمن را یاری می‌کنید، گفت: به رهبر انقلاب و همه آزادی‌خواهانی که در کنار ملت یمن ایستادند درود می فرستم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه