رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
  • کد خبر : ۶۵۵۸
  • مشاهده :49 views
index
نگاهی به جنایت های یکی از کاندیداهای ششمین جشنواره باروت خیس؛

نیکی هیلی؛یکی از مشوقان اصلی جنایت های نظامیان رژیم جعلی صهیونیستی

نیکی هیلی سفیر ایالات متحده امریکا در سازمان ملل، علی رغم شهادت دست کم ۶۰ فلسطینی در تظاهرات های هفته گذشته مردم غزه، خویشتنداری نظامیان صهیونیست را تحسین کرد!

به گزارش ستاد خبری جشنواره بین المللی باروت خیس، نیکی هیلی سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل، امسال یکی از نامزدهای دریافت جایزه بین المللی باروت خیس است علت انتخاب این فرد برای کاندیداتوری این دوره از جشنواره، حمایت های  این فرد از جنایت های رژیم صهیونیستی و آل سعود در کشتن و به شهادت رساندن کودکان و زنان بی گناه فلسطینی و یمنی است. در ادامه تلاش می کنیم که به برخی از اخبار این نامزد ششمین جشنواره بین المللی باروت خیس در طول هفته های گذشته بپردازیم.

در خبرها آمده است که نیکی هیلی،سفیر آمریکا در سازمان ملل علی رغم شهادت دست کم ۶۰ فلسطینی در تظاهرات های هفته گذشته مردم غزه، خویشتنداری نظامیان صهیونیست را تحسین کرد!

قابل ذکر است در این تظاهرات دست کم ۶۰ نفر از مردم مظلوم فلسطین به شهادت رسیده و بیش از ۲۷۰۰ نفر نیز مجروح شدند.

 

هیلی در نشست شورای امنیت سازمان ملل ادعا کرد: هیچ کشوری در این اتاق نمی تواند بیشتر از آنچه اسرائیل خویشتنداری کرد، خویشتنداری کند.

سابقه برخی از کشورهایی که اینجا حضور دارند نشان می دهد آن ها در چنین شرایطی خویشتنداری کمتری از خود نشان خواهند داد؛این در حالیست که گروه های حقوق بشری و سران کشورهای مختلف از حملات افراطی رژیم صهیونیستی برای مقابله با فلسطینی ها به شدت انتقاد کرده اند. هیلی همچنین حماس را برای حمایت از تظاهرات و تشویق کردن تظاهرکنندگان سرزنش کرد. اظهارات هیلی در حالی بیان شد که آمریکا قطعنامه شورای امنیت برای انجام تحقیقات درباره این خشونت ها را رد کرد.

 

دروغ پردازی های نیکی هیلی درباره ایران

نماینده آمریکا در سازمان ملل در شورای امنیت ادعاهای جدیدی را علیه ایران مطرح کرده است.

وی در اظهاراتی بی اساس مدعی شد: ایران به دلیل حمایت از حماس که فلسطینیان را برای تظاهرات در مرز سرزمین های اشغالی تشویق می کند، در قتل عام آنها مقصر است.

هیلی با نادیده گرفتن خشونت های نظامیان صهیونیستی علیه مردم بی دفاع فلسطینی، گفت که باید توجه بین المللی به حمله حماس به مواضع اسرائیل جلب شود.

نماینده آمریکا در سازمان ملل طی اظهاراتی بی اساس مدعی شد که در تمامی رخدادهای خاور میانه رد پای ایران وجود داشته و نقطه مشترک همه آنها ایران است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه