رفتن به بالا
  • جمعه - ۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
  • کد خبر : ۶۵۲۱
  • مشاهده :83 views
1887
خلاصه ای از اهدای پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس؛

وقتی ترامپ، آینه ای تمام نما از خوی شیطانی آمریکا می شود

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده به دلیل علنی کردن بحران‌های متعدد آمریکا از لحاظ اقتصادی و سیاسی و همچنین نشان داده چهره واقعی از استکبار جهانی، به عنوان برنده نهایی پنجمین جایزه بین‌المللی باروت خیس معرفی گردید چرا که آیینه ای تمام نما از خوی شیطانی آمریکا را برملا ساخت.

به گزارش ستاد خبری ششمین جشنواره بین المللی باروت خیس، جایزه باروت خیس در حقیقت در مسیر افشای حقیقت گام بر می دارد و هر چهره مستکبری که ناخواسته و بر خلاف میلی باطنی اش، اقدام و حرفی در جهت اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران می زند، مستحق دریافت این جایزه است.
جایزه «باروت خیس» با شعار «عدو شود سبب خیر اگر خدا بخواهد» قرار است به صورت سالانه به مخالفان جمهوری اسلامی ایران که ناخودآگاه توطئه یا طرحی شوم را علیه ایران اسلامی برملا می‌کنند و حقیقت زر و تزویر استکبار را نمایان می‌سازند، اهدا می‌شود که اولین جایزه بین‌المللی باروت خیس، سال ۹۱ به همسر اوباما اهدا شد، چرا که وی با اهدای جایزه اسکار به فیلم ضد ایرانی آرگو،پرده از سیاسی بودن هالیوود برداشت و این جایزه را از آن خود کرد و سال ۹۲ دومین جایزه بین‌المللی باروت خیس، به طور مشترک به «تاریا کرونبرگ» رئیس هیئت پارلمانی اروپا و «کاترین اشتون» مسئول سابق سیاست خارجی اتحادیه اروپا،سال ۹۳ سومین جایزه بین المللی باروت خیس به مانوئل والس نخست وزیر سابق فرانسه به خاطر توهین به اعتقادات ادیان الهی رسید، سال ۹۴ چهارمین جایزه بین المللی باروت خیس به خانم چریل بون ایساکس (آیزاکس) رئیس آکادمی هنرهای سینمایی و علوم اسکار به دلیل حذف فرمایشی فیلم محمد (ص) از گردونه رقابتها و مجددا برملا کردن ماهیت ضد اسلامی اسکار اهدا شد و سال ۹۵، مسئولان جشنواره بین المللی باروت خیس بعد از کنکاش در موضوعات مختلف، در نهایت کاندیداهای نهایی دریافت جایزه باروت خیس در پنجمین دوره را اعلام کردند.
معرفی نامزدهای پنجمین جایزه باروت خیس
نامزدهای دریافت جایزه بین‌المللی باروت خیس سال ۲۰۱۷ معرفی و مشخص شدند و کاندیدای این جشنواره عبارت بودند از ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی و همچنین هیلاری کلینتون نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.
دلایل انتخاب نامزدها
عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی که در اظهاراتی ایران را بزرگترین حامی تروریست خواند درحالی‌که این کشور بزرگترین حامی گروه‌های تکفیری و تروریستی در جهان محسوب می‌شود که موجب ناامنی در منطقه و جهان شده‌اند، هم چنین این کشور با دخالت در امور بحرین در سرکوب اعتراض‌های مردمی در بحرین نقش مهمی دارد و از طرفی اظهارات اخیر این وزیر جوان این موضوع این مسئله را به ذهن متبادر می‌کند که سعودی‌ها و صهیونیست‌ها همکاری گسترده‌ای در ناامنی و جنایت‌های منطقه‌های دارند و به دلیل افشاگری این وزیر در جهت ارتباط داشتن منافع اسرائیل و عربستان با یکدیگر، وی این امتیاز را داشت که جایزه باروت خیس را از آن خود کند.

129369_664
هیلاری کلینتون وزیر امورخارجه سابق ایالات متحده؛ به دلیل علنی کردن سیاست آمریکا در به وجود آوردن و حمایت از گروه‌های تروریستی و تکفیری همچون داعش و همچنین رسواگری‌ها در مورد وضعیت کنونی آمریکا در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم  نامزدی برای دریافت پنجمین جایزه باروت خیس معرفی شد.
دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده به دلیل علنی کردن بحران‌های  متعدد آمریکا از لحاظ اقتصادی و سیاسی؛ اعلام شکایت از دولت باراک اوباما به دلیل شنود مکالمات و رسواگری‌ها در مورد وضعیت فقر و مشکلات مردم آمریکا و همچنین نشان داده چهره واقعی از استکبار جهانی، به عنوان یکی دیگر از نامزدهای پنجمین جایزه بین‌المللی باروت خیس معرفی گردید.

بررسی ها در خصوص نظرات مردم درباره کاندیداهای پنجمین جایزه باروت خیس

بعد از معرفی نامزدهای دریافت پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس، نظرسنجی های متعددی از مردم گرفته شد و حتی انتخابات مردمی در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و حتی در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای جمع آوری نظرات و رای مردمی در خصوص برنده نهایی پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس نیز صورت گرفت و اکثر مردم اعتقاد داشتند که وزیر امور خارجه عربستان در حد و اندازه ای نیست که بخواهیم جایزه باروت خیس را به او بدهیم چون شخص مهمی نیست و بیشتر نظرات و رای ها روی هیلاری کلینتون و ترامپ بود و به دلیل سخنرانی رهبرمعظم انقلاب اسلامی و تشکر ایشان از ترامپ به دلیل نشان دادن چهره شیطانی امریکا، اکثر مردم ترامپ را به عنوان برنده نهایی این دوره از جشنواره معرفی کردند و در نهایت با شمارش آرا، برنده پنجمین دوره باروت خیس معرفی گردید.
پنجمین جایزه بین‌المللی باروت خیس به ترامپ رسید
۲۳ اسفند ۹۵ پنجمین جایزه بین المللی «باروت خیس» در مراسمی در خرمشهر با حضور پرشور کاروان های راهیان نور به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا با بیشترین رای مردمی رسید.
پستچی حاضر در این مراسم نیز مامور شد تا این جایزه را به سفارت سوئیس حافظ منافع آمریکا در ایران تحویل دهد.
در متن بیانیه پنجمین جشنواره جایزه بین المللی باروت خیس آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَمَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ.
بیانیه جشنواره باروت خیس
سردمداران منفور و مغضوب  استکبار جهانی با چهره نفاق و با دستکش های مخملینی که روی پنجه‌ های چدنی و خون آلودشان کشیده اند با بهره گیری از ابزارهای زر و زور و تزویر ، روز به روز با شیوه های مختلف به دنبال بهره کشی و استثمار ملت های مستضعف جهان  بوده و هستند و با دغل و دروغ، ادعای پوشالی سروری و توهم قدرت و بزرگی دارند.
مردم فهیم ایران اسلامی، گرگ ها را اگرچه در لباس میش درآمده باشند به خوبی می شناسند.
ملت قهرمان ایران با رهبری دریادلی دریاسالار، مرد میدان نبردند و از تهدید، هیاهو، غوغاسالاری و نعره های ببرهای کاغذی بیم ندارند و پاسخ هر کلوخ اندازی را با بارانی از سجیل می دهند.
این رادمردان دلیر و شیرزنان غیرتمند، همواره از  کفار کفتارصفت، مشرکین جاهل بی بنیاد و منافقین بی ریشه ی تهی از اندیشه اعلام انزجار و  براءت کرده و  می کنند.
در این میان هستند تازه به دوران رسیده هایی که زحمت ملت ما را کم کرده، آبروی نداشته استکبار را برده و چهره‌ی واقعی شیاطین بزرگ و در رأس ایشان آمریکای جنایت بنیان را نشان داده اند و فساد سیاسی، فساد اقتصادی،  فساد اخلاقی، فساد اجتماعی دستگاه حاکمه‌ی آمریکا را علنی و عریان بیان کرده اند.
آری؛ حقیقت حقوق‌ بشر آمریکایی یعنی: بازداشت کودکی خردسال به جرم تابعیتی غیر آمریکایی.
پرده برداری از دموکراسی به سبک عمو سام توسط رییس جمهوری سبک سر، ماجراجو و خام، فصل جدید بی آبرویی کابوهای امریکایی است.
ای مدعیان قداره بند بی مقدار!
شرمتان باد که دنیا را جولانگاه شهوت، قدرت و ثروت های به یغما برده از ملت های مستضعف پنداشته و به تاخت و تاز در جهان پرداخته اید.
بدانید و آگاه باشید “اگر چه می دانیم که هرگز نخواهید فهمید و در جهل مرکب باقی خواهید ماند” که دست قدرت حق به زودی، گریبانتان را خواهد گرفت و شما هم کیشان و هم قطارانتان را به ورطه هلاکت و پرتگاه نیستی خواهد کشاند.
ما یقین داریم:
سحر نزدیک است؛
صبح صادق خواهد دمید؛
و وعده الهی به زودی زود فرا خواهد رسید.
و …
آینده از آن حزب اللهی ها و یاوران بقیه الله است.
بعون الله و توفیقاته
اهدای جایزه انصارالمستضعفین
سال ۹۵ و در حاشیه برگزاری پنجمین جایزه باروت خیس در خرمشهر، ابتکار جالبی توسط این ستاد مردمی رخ داد در این جشنواره مردم ایران، «شیخ عیسی قاسم» رهبر آزادی‌خواهان و شیعیان بحرین را به‌عنوان برنده جایزه «انصار المستضعفین» انتخاب کردند که این جایزه به او اهدا شد. جایزه «انصار المستضعفین» به عبدالله دقاق، نماینده شیخ عیسی قاسم در ‌ایران تحویل داده شد.
‌عبدالله دقاق در هنگام دریافت جایزه «انصار المستضعفین» در سخنانی کوتاهی اظهار داشت: سلام شیخ عیسی را به ملت شریف ایران می‌رسانم.
نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران عنوان کرد: نظام ظالم بحرین به‌دنبال محاکمه و اخراج شیخ عیسی قاسم بود که با گذشت هشت ماه جوانان بحرینی اجازه محاکمه رهبرشان را ندادند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه