رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • کد خبر : ۶۴۴۰
  • مشاهده :102 views
1684143_851
نگاهی به انتخابات ششمین جایزه بین المللی باروت خیس؛

مشارکت مثال زدنی زائران راهیان نور،دانشگاه ها و مدارس کشور در برگزاری انتخابات ششمین جایزه بین المللی باروت خیس

انتخابات مردمی ششمین جایزه بین المللی باروت خیس، با مشارکت گسترده زائران راهیان نور، دانشجویان دانشگاه ها و دانش آموزان مدارس کشور برگزار شده است و منفوترین چهره سال، به زودی با انتخاب مردم، معرفی می شود.

به گزارش ستاد خبری جشنواره بین المللی باروت خیس، از سال ۱۳۹۱ هر ساله جشنواره ای با عنوان «باروت خیس» و با هدف انتخاب منفورترین فرد سال در نگاه مردم از طریق شبکه های اجتماعی،پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس و توزیع تعرفه ها در مدارس، دانشگاه ها، محل راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس در سراسر کشور برگزار می شود و در پایان به منفورترین فرد سال از نگاه ملت ها جایزه ای نمادین تعلق می گیرد.
ستاد مردمی ششمین جایزه بین‌المللی «باروت خیس» پس از انتخاب مستقیم ایرانیان هوشیار و بیدار و تشنگان حقیقت و عدالت در اقصا نقاط جهان، یک نفر را شایسته دریافت تندیس “باروت خیس” اعلام می‌کند و این تندیس که نماد ناتوانی مستکبران عالم در مواجهه و مقابله با حقیقت است را برای شخص برگزیده ارسال می‌کند.

2219636
پیش از این، ستاد مردمی “باروت خیس” موفق به اخذ یک میلیون برگه تعرفه رای کاغذی شده بود؛  همچنین  اخذ تعرفه‌های کاغذی در هشت کشور به طور همزمان در حال برگزاری است و مردم نقاط مختلف دنیا در انتخاب منفورترین شخصیت سال همکاری می‌کنند. امسال نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی، ترامپ رئیس جمهور آمریکا و نیکی هیلی نماینده امریکا در سازمان ملل به عنوان کاندیداهای ششمین جایزه بین المللی باروت خیس انتخاب شده اند که با رای مردمی، برنده نهایی به زودی اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است که صندوق های رأی حضوری برای شرکت در انتخابات مردمی جایزه باروت خیس امسال از روزهای ابتدایی حرکت کاروان ها به مناطق جنگی جنوب کشور مستقر بوده و در طول این مدت بیش از ۱۲۰ هزار رأی به صندوق ها ریخته شده است. این استقبال گسترده در حالی صورت گرفته است که پیش از این نیز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن سال گذشته نیز تنها در تهران بیش از ۲۰۰ هزار نفر در رای گیری شرکت کرده بودند.
در این گزارش تلاش شده است که به طور خلاصه، اشاره ای به برگزاری انتخابات جایزه بین المللی باروت خیس در سطح مدارس و دانشگاه های استان های کشور شود که آن را با هم می خوانیم:

انتخاب منفورترین چهره سال در دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان
ابوالفضل سرگزی، یکی از مسئولان دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: با بررسی مختصر سیر حرکتی و جایگاهی کشور‌هایی که نماد زورگویی و استکبار هستند، بطور واضح می‌توان در منطقه غرب آسیا شکست هیمنه، تقلیل اثرگذاری و به تاراج بردن سرمایه‌های ملی این کشور‌ها را مشاهده کرد.
وی با بیان اینکه محور اصلی و نقطه عطف این افول از بهمن ۵۷ آغاز شد و در نتیجه، رفتار‌های انقلابی کشور ایران شکل گرفت اظهار داشت: در حال حاضر نیز با توجه به کوتاه شدن دست جهانخواران از کشور‌های منطقه که در نتیجه‌ی سقوط دست نشانده‌های آنان یکی پس از دیگری در منطقه حاصل شده، این رژیم‌ها دست به کشتار‌های وحشیانه‌ای می‌زنند که نمونه‌های اخیر آن مانند حمله به کشور مظلوم یمن و نیز سوریه را می‌بینیم؛ اکنون نیز پروپاگاندای رسانه‌ای که در اختیار این کشورهاست با تلاش بی وقفه و هزینه کرد‌های بسیار سعی در پوشاندن این جنایات و قدرت بی حد و مرز این کشور‌ها دارد.

111798430_141864989bbbfb
سرگزی با اشاره چگونگی برگزاری انتخابات باروت خیس عنوان کرد: انتخابات جایزه بین المللی باروت خیس که از سال ۹۱ در کشور‌های متعدد برپا شده است و هر ساله به یک شخصیت دشمن بشریت اختصاص یافته از امروز تا سوم اردیبهشت در سطح دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
وی افزود: به عبارتی با اهدای این جایزه و هم افزایی جبهه مستضعفین در نشان دادن نفرت جامعه جهانی از سردمداران کشور‌های استکباری میتواند ضعف در انقلابی عمل کردن دستگاه دیپلماسی کشور را با استفاده از این دیپلماسی مردمی برطرف کند و مفاهیمی اثر گذار را با محتوای طنز به اذهان مخاطبین انتقال دهد.
جانشین بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان ابراز داشت: در دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان، علاوه بر نظرسنجی در فضای مجازی، بیش از ۲۰ صندوق اخذ رای جهت انتخاب منفورترین دشمن بشریت بین سه گزینه یعنی دونالد ترامپ، بنیامین_نتانیاهو و نیکی هیلی تعبیه شده است.

تشکیل کمیته دانشجویی در سطح استان یزد برای انتخاب منفورترین چهره عالم
اکبر عابدی یکی از کارشناسان فضای مجازی استان یزد در نشستی با حضور جمعی از مسئولین دانشجویی دانشگاه‌های این استان با اشاره به آیه ۳۲ سوره توبه مبنی بر اینکه: مى‌خواهند نور خدا را با سخنان خویش خاموش کنند، ولى خداوند نمى‌گذارد تا نور خود را کامل کند، هرچند کافران را خوششان نیاید؛ اظهار داشت: اهدا جایزه بین‌المللی باروت خیس به منفورترین چهره بشریت، اقدامی است در راستای رسوا کردن کافران و ستمگران عالم و حرکتی است علیه ظلم و تباهی سازمان‌یافته.

1675579_597
وی ادامه داد: در ششمین دوره اهدای این جایزه بین‌المللی، اقشار مختلف مردمی از بین دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی و نیکی هیلی سفیر ایالات‌متحده آمریکا در سازمان ملل متحد؛ منفورترین چهره بشریت و ظالم‌ترین دشمن حق و حقیقت را انتخاب می‌کنند.
عابدی درباره عنوان انتخاب‌شده برای این جایزه بین اللملی، توضیح داد: باروت هرچند که قدرتمند و خطرناک است، اما هنگامی‌که خیس شد هیچ کارایی و خطری ندارد، چراکه تنها براده‌ای است از جنس کینه و بخل و زورگویی و مستکبرین عالم نیز مشابهتی با این مثال دارند؛ آن‌ها هرچند سرشار از ظلم و کینه و زورگویی هستند و می‌خواهند نور حق را خاموش کنند، اما همان‌طور که خداوند وعده داده است، نابود و رسوا خواهند شد.
این کارشناس فضای مجازی در ادامه از تشکیل کمیته دانشجویی در سطح استان یزد برای مشارکت دانشجویان و اقشار مختلف مردمی در انتخاب منفورترین چهره عالم خبر داد و یادآور شد: رأی‌گیری ابتدا به‌صورت مجازی با بهره‌گیری از ظرفیت پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی دانشجویی در دانشگاه‌های استان برگزار خواهد شد و پس‌ازآن رأی‌گیری حقیقی با توزیع تعرفه‌های رأی صورت می‌گیرد.
وی بابیان اینکه زمان و نحوه رأی‌گیری و توزیع تعرفه‌ها در روز‌های آتی اعلام خواهد شد، عنوان کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کانال @bultan_yazd در پیام رسان‌های داخلی مراجعه کنند.

1675576_797

انتخابات مردمی ششمین جایزه بین المللی باروت خیس در شهرستان رابر
پایگاه اطلاع رسانی “صبح رابر” در خصوص برگزاری انتخابات ششمین جایزه بین المللی باروت خیس نوشت: مردم ولایت مدار شهرستان رابر در استان کرمان، به صورت خود جوش در جشنواره بین المللی «باروت خیس» از بین سه کاندیدای راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره، دشمن شماره یک بشریت را انتخاب کردند.
در تمام طول تاریخ بوده‌اند گردنکشان و مستکبرانی، که در پناه سرنیزه ظلم و سرمایه تزویر کوشیده‌اند بر بی‌پناهان و مستضعفان حکومت کنند و با چپاول حق ضعیفان، بر قدرت و ثروت و شوکت خود بیفزایند عصر حاضر اما عصر استکبار مدرن است که ملت‌های ستم‌دیده را به شکل‌های گوناگون زیر یوغ مستکبران می‌خواهد.
جشنواره بین‌المللی «باروت خیس» هم‌فکری و هم‌افزایی اهل فکر و اهل درد است برای نمایاندن چهره واقعی زورمداران، پول‌پرستان و مستکبران.

1684149_217
امسال ستاد مردمی جشنواره از بین سه کاندیدای  راه‌یافته به مرحله نهایی، بر اساس آرای مردمی یک نفر را بعنوان مقام برگزیده در رشته دشمنی با حق و حقیقت، معرفی می کند. از این‌رو، مردم شهرستان رابربا شرکت در این رای‌گیری، از میان نامزدهای زیر دشمن برتر بشریت را انتخاب کردند:
۱- دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده امریکا، به پاس به رسیمت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی و حمایت مستمر از جنایات صهیونیست‌ها، تهدید دائمی کشورهای مستقل و تلاش برای ایجاد جنگ و آشوب در هر گوشه از جهان، حمایت از جنایات آل‌سعود در یمن و مشارکت در کشتار مردم بی‌گناه یمن.
۲- بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی، به پاس تهدیدهای همیشگی نظامی علیه کشورهای اسلامی، دستیابی به رکورد کشتار ۵۷۸ کودک ظرف مدت ۵۱ روز، ادامه غصب کشور فلسطین و ظلم روزانه علیه مسلمانان و مسیحیان.
۳- نیکی هیلی سفیر ایالات متحده امریکا در سازمان ملل متحد، به پاس حمایت از کشتار مردم مظلوم یمن توسط آل‌سعود و حمایت سرسختانه از جنایات رژیم صهیونیستی.
در این ستاد مردمی جشنواره بین‌المللی «باروت خیس»با انتخاب مستقیم مردم هوشیار و بیدار در همه‌جای جهان و همه کسانی که تشنه حقیقت و عدالتند، یک نفر را شایسته دریافت تندیس باروت خیس  رااعلام میکنند و جایزه «باروت خیس» را که نماد ناتوانی مستکبران عالم در مواجهه و مقابله با حقیقت است. برای وی ارسال  می کند.
این حرکت قدم کوچکی خواهد بود در مبارزه اهل حق و حقیقت، علیه ظلم و تباهی سازمان‌یافته.

28ف_0

مهابادی ها ‘نتانیاهو’ را منفورترین شخصیت جهان انتخاب کردند

بهرام عباسی از مسئولان دانشگاه های مهاباد، با اشاره به برگزاری انتخابات مردمی جایزه بین المللی باروت خیس در میان دانشگاه های این شهرستان گفت: در این جشنواره، مهابادی ها ۲۷۹ رای به بنیامین نتانیاهو، ۱۹۷ رای به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و ۸۸ رای به نیکی هیلی سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل به عنوان منفورترین افراد دادند.
وی اضافه کرد: این انتخابات در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس نیز برگزار و نتیجه آن پس از شمارش آرا مشخص شد.
عباسی ادامه داد: جشنواره ‘باروت خیس’ برای انتخاب منفورترین چهره جهان به صورت همزمان توسط بسیج دانشجویی در شهرهای مختلف کشور برگزار شد.
گفتنی است شهرستان مهاباد با ۲۳۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
برگزاری همایش مردمی جایزه باروت خیس در شهرستان خلخال
جهانبخش عطایی کارشناس مسائل فرهنگی بعد از ظهر در حاشیه برگزاری انتخابات مردمی جایزه باروت خیس در خلخال گفت:  بصیرت تنها راه مقابله با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و بی‌شک دختران نسل آینده در این زمینه نقش مهمی دارند.
وی بیان کرد: دشمن به دنبال تضعیف نظام است و فضای مجازی را به عنوان بهترین بستر برای پیاده‌سازی اهداف شوم خود می‌داند که به همین دلیل ما باید آگاهانه از این بستر اسفاده کرده و به فرزندانمان نیز آموزش‌های لازم را ارائه دهیم تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید و این بستر به عنوان یک خطر ما را تهدید نکند.
عطایی اظهار کرد: هدف از برگزاری همایش من زنده‌ام حضور گسترده بانوان در محافل معنوی و فرهنگی و مقابله با دشمن است تا دانش آموزان شناخت کافی از شخصیت سبک سرانه رئیس جمهور آمریکا، نیکی هیلی حامی تروریسم و بنیامین نتانیاهو جلاد و شرور داشته باشند.

24ف
وی تصریح کرد: باید منفورترین چهره‌های استکبار به نسل کنونی معرفی شود تا آنان دشمنان و استکبار جهانی را به خوبی بشناسند و در مقابل توطئه‌های دشمنان به خوبی رشد و تربیت یابند تا در آینده تهدیدی بسیار مهم برای دشمنان به شمار روند.
انتخابات مردمی ششمین جایزه بین المللی باروت خیس در چهارمحال و بختیاری
همزمان با سراسر استان چهارمحال و بختیاری و با هدف معرفی منفورترین دشمنان حقوق بشر، جشنواره «باروت خیس» در مدارس شهرستان لردگان برگزار شد.
یکی از مسئولان آموزش و پرورش این شهرستان، هدف از برگزاری این جشنواره را شناساندن چهره واقعی ناقضان حقوق بشر در دنیا به دانش آموزان دانست و گفت:باید منفورترین چهره های استکبار به نسل کنونی معرفی شود تا آنان دشمنان و استکبار جهانی را به خوبی بشناسند و در مقابل توطئه های دشمنان به خوبی رشد و تربیت یابند تا با تهدیدات دشمنان مقابله کنند.
برگزاری جشنواره باروت خیس در واحد پیشگام علامه حلی شاهرود
به همت واحد پیشگام علامه حلی شهرستان شاهرود، جشنواره باروت خیس، انتخاب منفورترین چهره سیاسی سال جهان با حضور دانش آموزان بسیجی این دبیرستان برگزار شد.

 جشنواره بین المللی “باروت خیس” در مدارس شهرستان رامیان
قاسم کوهساریان یکی از مسئولان آموزش و پرورش شهرستان رامیان گفت: جشنواره بین المللی “باروت خیس” با شعار “عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد” همزمان با واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی کشور در واحدهای مقاومت پیشگام این شهرستان برگزار شد.

1684143_851
وی اظهار کرد: این جشنواره با محوریت انتخاب منفورترین چهره سیاسی جهان از جمله دونالد ترامپ، بنیامین نتانیاهو، نیکی هلی است.

این مقام مسئول بیان کرد: شناساندن نایت های ابرقدرتهای جهان و مدعیان دروغین حقوق بشر و توجه به رای و نگاه قشر دانش آموز و آگاهی سیاسی این قشر به عنوان آینده سازان کشور از اهداف این جشنواره است.
کوهساریان تصریح کرد: دانش آموزان با رای دادن به یکی از چهره های منفور دنیا منفورترین چهره را انتخاب و به جامعه معرفی می کنند.
وی خاطرنشان کرد: پس از ارزیابی انتخابات، جوایزی به مدارس فعال در برگزاری این انتخابات اهدا می شود.

 

گفتنی است، انتخابات مردمی جایزه بین المللی باروت خیس در نقاط مختلف کشور و با مشارکت گسترده دانش آموزان و دانشجویان برگزار شده است و به زودی فردی که بالاترین رای را از آن خود کرده است، به عنوان برنده جایزه بین المللی باروت خیس معرفی می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه