رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
  • کد خبر : ۶۴۲۹
  • مشاهده :49 views
1505
نماینده سابق مجلس در گفتگو با ستاد خبری باروت خیس:

«نتانیاهو» شایسته دریافت جایزه باروت خیس است

نصیرپور گفت: نتانیاهو به دلیل جنایت هایش بر حق مردم مسلمان فلسطین و همچنین آلوده بودن دستانش به خون هزاران زن و کودک بی گناه، مستحق دریافت جایزه باروت خیس است.

مجید نصیرپور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم در گفت و گو با ستاد خبری جشنواره بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه ششمین جایزه بین المللی باروت خیس از آن نتانیاهو خواهد بود، گفت: نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی است؛ رژیمی که هیچ رسمیتی ندارد و با زور، زمین های مردم مظلوم فلسطین را غصب نموده است و بر این سرزمین ها حکومت می کند و به دلیل جنایت هایش بر حق مردم مسلمان فلسطین و همچنین آلوده بودن دستانش به خون هزاران زن و کودک بی گناه، مستحق دریافت جایزه باروت خیس است.

 

وی ادامه داد: ترامپ یکی از چهره های منفور جهانی است اما با روش دیپلماتیک به عنوان رئیس جمهور کشور امریکا انتخاب شده است و او هم می تواند لایق دریافت این جایزه باشد، چرا که با خدمت به رژیم جعلی صهیونیستی، ثابت کرده است که خوی استکباری دارد اما نباید از حق گذشت که نتانیاهو به دلیل غاصب بودنش، لایق دریافت جایزه باروت خیس است.

 

نصیر پور با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به عنوان سگ وفادار امریکا در خاورمیانه نقش آفرینی می کند، تاکید کرد: رژیم جعلی صهیونیستی و فردی همچون نتانیاهو، چهره فاش شده و بدون پرده استکبار است و به عنوان خوی استکباری امریکا محسوب می شود، چرا که امریکا از اسرائیل به عنوان سلاحی در خاورمیانه بهره می برد تا در این منطقه تسلط داشته باشد.

 

عضو سابق مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی همچون قبیله ای ظالم هستند که در حق مردم مظلوم فلسطین ستم می کنند و روزی باید جوابگوی جنایت های خود باشند و جشنواره هایی همچون جایزه باروت خیس، فرصتی برای بازگو کردن جنایت های رژیمی جعلی همچون اسرائیل است که ان شالله تا ۲۳ سال دیگر نابود خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه