رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • کد خبر : ۶۴۳۲
  • مشاهده :58 views
139503291328137797943514
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با ستاد خبری باروت خیس:

عدم شناخت مجلس از جشنواره باروت خیس یک ضعف محسوب می شود

میرزاده گفت: جشنواره باروت خیس باید تعاملات بیشتری با کمیسیون های تخصصی در مجلس داشته باشد تا اهداف خود را تشریح کند و عدم شناخت مجلس از چنین جشنواره هایی هم یک ضعف محسوب می شود.

میرحمایت میرزاده،سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با ستاد خبری جشنواره بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه تا به امروز اطلاعات دقیقی از این جشنواره دریافت نکرده است، گفت: من اطلاعات زیادی راجب جشنواره باروت خیس ندارم و نخستین بار است که اسمش را می شنوم اما همین که این جشنواره در راستای استکبار ستیزی فعالیت می کند، کار حسنه ای است.

 
وی در جواب این سوال که چرا مجلس در خصوص جشنواره های استکبار ستیز همچون جایزه باروت خیس اطلاعات کمی دارد، اظهار داشت: جشنواره باروت خیس مسیر خوبی را برای رسیدن به اهدافش یعنی استکبار ستیزی انتخاب کرده است اما باید تعاملات بیشتری با کمیسیون های تخصصی در مجلس داشته باشد تا اهداف خود را تشریح کند و عدم شناخت مجلس از چنین جشنواره هایی هم یک ضعف محسوب می شود.

 
میرزاده با اشاره به کاندیداتوری ترامپ،نتانیاهو و نیکی هیلی در ششمین جشنواره بین المللی باروت خیس افزود: به اعتقاد بنده باید جایزه باروت خیس را به همه کاندیداهای این دوره از جشنواره اهدا کنند، چرا که هر کدامشان، خوی استکباری بیشتری نسبت به دیگری دارند و هر سه می توانند در یک قاب، به عنوان منفورترین چهره های سال شناخته شوند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن بیان اینکه مسئولان فرهنگی کشور باید حمایت گسترده ای از جشنواره باروت خیس انجام دهند و باعث پیشرفت و ترقی چنین جشنواره هایی با هدف استکبار ستیزی شوند،خاطر نشان کرد: جشنواره های همچون جشنواره باروت خیس، هر چقدر بتوانند مردمی تر اداره شوند، موفق تر خواهند بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه