رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • کد خبر : ۶۴۲۴
  • مشاهده :48 views
index
مادر شهید احمدی روشن در گفتگو با ستاد خبری باروت خیس:

خانواده شهدا از عدم حمایت مجلس از جشنواره های استکبار ستیز ناراحتند/جشنواره باروت خیس باید هویت مردمی خود را حفظ کند

خانم مخدومی گفت: عوامل جشنواره باروت خیس نسبت به حمایت و عدم حمایت مسئولان زیاد دل نبندند، چرا که جشنواره ای موفق است که مردمی باشد و هر چقدر که بتوانند در اداره کردن این جشنواره، مردم را با خود همسو کنند، موفق تر خواهند بود.

رحیم مخدومی مادر شهید مصطفی احمدی روشن در گفتگو با ستاد خبری جشنواره بین المللی باروت خیس با بیان اینکه نتانیاهو لایق دریافت جایزه بین المللی باروت خیس است، گفت: نتانیاهو یکی از چهره های منفور محسوب می شود، چرا که دشمن قسم خورده مسلمان محسوب می شود و برای رسیدن به اهدافش، شیعه و سنی برایش اهمیتی ندارد و حاضر است حتی کودکان مظلوم بی شماری را در غزه به شهادت برساند تا حاکمیت خود را نمایان تر سازد، در حالی که با چنین کارهایی، عمرخود را کوتاه تر می کند.
وی با اشاره به ترور دانشمندان هسته ای کشورمان افزود: ترور دانشمندان هسته ای همچون فرزندم شهید مصطفی احمدی روشن نیز با طراحی و حمایت رژیم غاصب صهیونیستی صورت گرفت و هر جا که جنایت و ظلمی است، قطعا به واسطه رژیم منحوس صهیونیستی است.
مادر شهید احمدی روشن تاکید کرد: بنده نیز به عنوان یک مادر شهید، حتی قبل از شهادت فرزندم هم از این رژیم متنفر بودم و همچنان هم متنفرم چرا که رژیم صهیونیستی تا به امروز ظلم های زیادی را بر حق مسلمانان روا داشته است.
وی ضمن انتقاد از برخی مواضع مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه دیده می شود که نمایندگان مجلس نسبت به موضوعات بی اساس، واکنش نشان می دهند اما نسبت به جشنواره هایی همچون جشنواره باروت خیس بی تفاوت هستند و همین موضوع باعث ناراحتی ما خانواده های شهداست اما توصیه من به دست اندرکاران جشنواره باروت خیس این است که نسبت به حمایت و عدم حمایت مسئولان زیاد دل نبندند، چرا که جشنواره ای موفق است که مردمی باشد و هر چقدر که بتوانند در اداره کردن این جشنواره، مردم را با خود همسو کنند، موفق تر خواهند بود.
این مادر شهید در پایان گفت: بنده با برگزاری جشنواره هایی همچون باروت خیس موافق هستم و همسرم هم یکبار در این جشنواره به عنوان مهمان، حضور پیدا کردند و امیدوارم روز به روز شاهد توسعه و گسترش چنین جشنواره هایی در کشورمان باشیم تا چهره استکبار را به طور واقعی به نسل های جوان بشناسانیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه