رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  • کد خبر : ۶۴۲۱
  • مشاهده :75 views
5759405_727
مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس خبر داد

برگزاری انتخابات ششمین جایزه بین المللی باروت خیس توسط جانبازان شیمیایی استان فارس

حاجی پور از برگزاری انتخابات ششمین جایزه بین المللی باروت خیس توسط جانبازان شیمیایی استان فارس خبر داد و گفت: جانبازان شیمیایی، منفورترین چهره از میان کاندیداهای جایزه باروت خیس امسال را انتخاب خواهند کرد.

محمدرضا حاجی پور، مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس در گفتگو با ستاد خبری جایزه بین المللی باروت خیس، با اشاره به اینکه جایزه مردمی باروت خیس، یکی از مهمترین روش ها برای انتقال پیام استکبار ستیزی ملت شهید پرور ایران اسلامی به مستکبران عالم است، گفت: جشنواره جایزه باروت خیس ابتکار جالبی است که توسط جوانان انقلابی راه اندازی شده و پیام آور ظلم ستیزی است.

 
وی در ادامه با اشاره به اینکه باروت هرچند که قدرتمند و خطرناک است، اما هنگامی‌که خیس شد هیچ کارایی و خطری ندارد، افزود: مستکبران، سرشار از ظلم و کینه و زورگویی هستند و می‌خواهند نور حق را خاموش کنند، اما همان‌طور که خداوند وعده داده است، نابود و رسوا خواهند شد و باروت خیس هم به همین عبارت اشاره می کند.

 
حاجی پور از تشکیل کمیته ای برای مشارکت جانبازان شیمیایی استان فارس در انتخاب منفورترین چهره عالم خبر داد و تصریح کرد: انجمن دفاع از جانبازان و قربانیان سلاح های شیمیایی استان فارس با عضویت ۴۵۰۰ جانباز شیمیایی، آمادگی لازم جهت برگزاری انتخابات مردمی ششمین جایزه بین المللی باروت خیس را دارد و رأی‌گیری به‌صورت مجازی و با بهره‌گیری از ظرفیت پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی جانبازان شیمیایی استان فارس برگزار خواهد شد.

 
مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس در ادامه با اشاره به کاندیداهای جایزه بین المللی باروت خیس گفت: امسال نتانیاهو، ترامپ و نیکی هیلی به عنوان نامزدهای این دوره از جشنواره باروت خیس شناخته شده اند و جانبازان شیمیایی یقینا منفورترین چهره از میان این کاندیداها را انتخاب خواهند کرد.

 
وی افزد: جانبازان شیمیایی، جزو اقشار مظلوم جامعه و نمونه بارزی از ظلم مستکبران عالم هستند، چرا که استفاده صدام از سلاح های شیمیایی بر علیه مردم ایران، با چراغ سبز استکبار جهانی صورت گرفت و در حال حاضر با اینکه چندین سال از پایان دفاع مقدس گذشته است، اما همچنان شاهد اثرات ضایعه شیمیایی در جانبازان شیمیایی هستیم و هر روز شاهد انتشار اخباری مبنی بر شهادت یکی از جانبازان شیمیایی در کشور هستیم و می توان مدعی شد که جانبازان شیمیایی، مصداق بارزی بر جنایت های استکبار هستند و شایسته است که همه ساله جایزه باروت خیس با قوت هر چه تمام، حامیان سلاح های شیمیایی را معرفی کند و جایزه باروت خیس را به این افراد اهدا کند.

 
وی افزود: بنده به عنوان یک جانباز شیمیایی، به ترامپ رای می دهم چرا که سیاست هایش بر خلاف دموکراسی و دیپلماسی، حقوق بشر و… است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه