رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲
  • کد خبر : ۶۴۱۳
  • مشاهده :77 views
438313591_276312
کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با ستاد خبری باروت خیس عنوان کرد

پیشنهاد برگزاری انتخابات جایزه بین المللی باروت خیس در مساجد

حجت الاسلام نقلی گفت: برای معرفی کردن جشنواره باروت خیس، می توان انتخابات جایزه باروت خیس را هم در مساجد تهران و سایر استان های کشور برگزار نمایند و یقینا امام جماعت مساجد هم از این طرح استقبال خواهند کرد.

حجت الاسلام قربان نقلی کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با ستاد خبری جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه هر حرکتی که در راستای استکبار باشد، با واکنش سخت مستکبران مواجه می شود، گفت: جشنواره باروت خیس که با هدف استکبار ستیزی و معرفی چهره های شوم و زورگو راه اندازی شده است، قطعا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیاز به معرفی شدن دارد و یقینا ابزارهایی همچون یوتوب و توئیتر می تواند برای این جشنواره، حائز اهمیت باشد اما مطمئنم که به دلیل مدیریت این فضاها توسط استکبار، یقینا اجازه فعالیت به این جشنواره های استکبار ستیز در این شبکه های اجتماعی داده نخواهد شد و یقینا صفحه های باروت خیس بسته خواهد شد.

وی ادامه داد: یقینا جشنواره بین‌المللی «باروت خیس» هم‌فکری و هم‌افزایی اهل فکر و اهل درد برای نمایاندن چهره واقعی زورمداران، پول‌پرستان و مستکبران است.

امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام عبدل آباد تاکید کرد: پیشنهاد ویژه ای برای مسئولان برگزاری جشنواره بین المللی باروت خیس دارم و آن اینکه، برای معرفی کردن این جشنواره در ابعاد مختلف، می توانند انتخابات جایزه باروت خیس را هم در مساجد تهران و سایر استان های کشور برگزار نمایند و یقینا امام جماعت مساجد هم از این طرح استقبال خواهند کرد.

وی گفت: مساجد، سنگرهای اسلام و انقلاب اسلامی و چقدر خوب که چنین سنگرهایی، به محلی برای رای گیری جشنواره باروت خیس تبدیل شود.

حجت الاسلام نقلی گفت: از میان سه کاندید معرفی شده در ششمین جایزه بین المللی باروت خیس، آن فردی که بیشترین نقش را در ظلم و ستم به بشریت دارد، می تواند برنده جایزه باروت خیس باشد که هر سه کاندید یعنی ترامپ، نتانیاهو و نیکی هیلی چنین نقشی را دارند اما به اعتقاد بنده، ترامپ می تواند این جایزه را از آن خودش کند، چرا که اعتقادی به دیپلماسی ندارد و این جایزه هم به افرادی داده می شود که دیپلماسی عمومی را تخریب می کنند و فقط به اهداف شوم خود می اندیشند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه