رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
  • کد خبر : ۶۳۷۹
  • مشاهده :70 views
photo_2017-12-25_04-02-10_1396924182342
امام جمعه شهرستان بهارستان در گفتگو با ستاد خبری باروت خیس عنوان کرد

«تبیین حقیقت»؛فلسفه وجودی جشنواره باروت خیس

حجت الاسلام محسن زاده گفت: فلسفه وجودی جشنواره بین‌المللی باروت خیس،تبیین حقیقت برای ملت‌هاست و این جشنواره در مسیر روشنگری و بصیرت افزایی انسانها گام‌ بر می دارد.

حجت الاسلام احمد محسن زاده امام جمعه شهرستان نسیم شهر در گفتگو با ستاد خبری جایزه بین المللی باروت خیس با بیان اینکه جایزه باروت خیس می تواند دست به حرکت هایی در فضای فرهنگی و سیاسی کشورمان بزند که خلا آن احساس می شود، گفت: باید چنین حرکت هایی تقویت شود تا استکبار بداند که جوانان این مرز و بوم نسبت به سیاست های کثیف آنان، آگاهی کامل دارند و هرگز فریب دشمنان انقلاب را نمی خورند.
وی افزود: نیکی هیلی به دلیل حمایت هایش از رژیم کودک کش صهیونیستی و همچنین نادیده گرفتن حقوق انسانی مردم یمن و حمایت های غیرمنصفانه اش از عربستان، می تواند مستحق دریافت جایزه باروت خیس باشد چرا که وی هیچ حق و حقوقی برای مردم مظلوم جهان قائل نیست و کشته شدن کودکان و زنان بی گناه را راهی جهت رسیدن به منافع کشورش می داند.
حجت الاسلام محسن زاده تاکید کرد: جایزه باروت خیس اقدام خوبی است اما نیاز به اطلاع رسانی وسیعی دارد و معتقدم که هنوز مردم کشورمان اطلاعات زیادی در خصوص ماهیت این جشنواره و جایزه ندارند و یقینا اگر رسانه ها پای کار بیایند و این جایزه را تبلیغ نمایند، اثرگذاری این جایزه چندین برابر خواهد شد و خواهیم دید که مردم عزیز کشورمان که همیشه در مناسبت های مختلف حاضر بودند که از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند، از این نوع جشنواره ها که در مسیر استکبارستیزی است هم استقبال می کنند.
وی خاطر نشان کرد:دشمنی استکبار جهانی باید برای ما باور باشد و کسی نیست که نسبت به دشمنی آمریکا با ایران شک داشته باشد و قطعا چنین کشوری هیچگاه خیر و سعادت کشورهای با عزت را نمی خواهد و فقط به دنبال تحقق بخشی به منافع شخصی خود است و حرکت های انقلاب اسلامی را در جهت تقابل با سیاست های خود می بیند.
امام جمعه شهرستان بهارستان در پایان با بیان اینکه فلسفه وجودی جشنواره بین‌المللی باروت خیس،تبیین حقیقت برای ملت‌هاست، گفت: این جشنواره در مسیر روشنگری و بصیرت افزایی انسانها  گام‌ بر می دارد و یقینا اثرات خود را خواهد گذاشت و امیدوارم با حمایت رسانه ها، اهداف این جشنواره مردمی برای مردم تشریح شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه