رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • کد خبر : ۶۳۵۹
  • مشاهده :73 views
IMG_201806sdsd02_085611_507
گفتگوی ستاد خبری «باروت خیس» با یکی از اعضای سفارت ایران در کشور مالی:

باروت خیس؛ مصداق بارز آمریکاست

فتحی با بیان اینکه باروت خیس باید به ترامپ تعلق بگیرد، چرا که آیینه ای تمام نما از سیاست های کثیف امریکاست، گفت: جایزه باروت خیس می تواند با ذره بین خود، روی چهره های استکباری زوم کرده و ماهیت اصلی آنها را شناسایی کند.

علیرضا فتحی یکی از کارکنان سفارت ایران در کشور مالی در گفت و گو با ستاد خبری جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به یکی از آیات قرآنی در خصوص سرنوشت ستمگران و ظالمان گفت: همانطور که در قرآن کریم آمده است، بعضی از انسانها در تاریخ بوده و هستند که همه چیز را از آن خودشان می دانند و خود را حاکم مطلق می پندارند غافل از آنند که پایان ظلم و ستم، جز تباهی و نابودی نیست و  باروت خیس، مصداق بارز آمریکاست.
وی ادامه داد:سردمداران منفور و مغضوب استکبار جهانی با چهره نفاق و با دستکش های مخملینی که روی پنجه‌ های چدنی و خون آلودشان کشیده اند، با بهره گیری از ابزارهای زر و زور ، روز به روز با شیوه های مختلف به دنبال بهره کشی و استثمار ملت های مستضعف جهان بوده و هستند و همیشه بدنبال توجیه کردن و درست جلوه دادن کردار بدشان هستند و خود را مدعی حقوق بشر معرفی می کنند و به همین دلیل، افرادی که چهره واقعی و شوم استکبار جهانی را نمایان می کنند، شایسته دریافت جایزه باروت خیس هستند.
فتحی ادامه داد: جالب تر این که عده ای، ادعای یکتا پرستی می کنند؛ در صورتی که طرفداری از تجاوز ظالمان می کنند وبالاتر از این، با دستور یک بی دین، بر سر مسلمانان دیگر کشورها می کوبند و از ظالمان طرفداری می کنند که می توان گفت که این افراد، از کافر هم پست تر هستند.
این عضو سفارت ایران در کشور مالی تاکید کرد: مردم فهیم ایران اسلامی، با وجود داشتن رهبری فرزانه و با درایت، همیشه توانسته اند گرگ هایی را که در لباس میش درآمده اند را به خوبی تشخیص دهند و این یعنی بصیرت.
وی با بیان اینکه جایزه بین المللی باروت خیس، هویت واقعی استکبار جانی را آشکار می کند، افزود: جایزه باروت خیس می تواند با ذره بین خود، روی چهره های استکباری زوم کند و ماهیت اصلی آنها را شناسایی کرده و اعترافات و افشاگری های آنان را بزرگنمایی کند.
فتحی با اشاره به اینکه آمریکا، خود را ناجی حقوق بشر معرفی می‌کند در صورتی‌که حتی قادر به حل کردن مشکلات کشور خود نیست و در سیاست خارجی اصل را برمنافع می‌دانند؛ تصریح کرد: سالیان دراز است که چهره شیطانی سیاستمداران امریکایی برای مردم جهان هویدا شده است و این کشور برخلاف آنچه که در ظاهر نشان می دهد و خود را دوستدار ملت ها معرفی می کند، فقط به فکر منافع خودش است و به اعتقاد بنده جایزه باروت خیس باید به ترامپ تعلق بگیرد، چرا که آیینه ای تمام نما از سیاست های کثیف امریکاست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه