رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
  • کد خبر : ۶۳۴۵
  • مشاهده :143 views
23f21eff-2552-43fb-922f-d8eb7e3e20a4
حمید استیلی در گفت و گو با ستاد خبری جایزه باروت خیس:

جایزه باروت خیس،گامی موثر در شناساندن جنایت های شیطان بزرگ در افکار عمومی است

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: وجود جایزه هایی همچون جایزه باروت خیس که همه ساله به منفورترین چهره های سیاسی جهان اهدا می شود، می تواند گامی موثر در شناساندن جنایت های شیطان بزرگ در افکار عمومی مردم جهان باشد.

حمید استیلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با ستاد خبری جشنواره بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه گل او به آمریکا یکی از سیاسی ترین گل های تاریخ فوتبال کشورمان بوده است، گفت: به یاد دارم زمانی که قرار بود به جام جهانی ۱۹۹۸ برویم، بسیاری از ایرانی ها از ما می خواستند که حتما تیم فوتبال آمریکا را شکست دهیم؛یعنی برد در مقابل این تیم برای بسیاری از مردم کشورمان اهمیت داشت و این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که می توان به دشمنی شیطان بزرگ با انقلاب اسلامی اشاره کرد.
وی ادامه داد: من در جام جهانی ۱۹۹۸ گل ساز بودم، یعنی باید شرایط را به گونه ای فراهم می کردیم که مهاجمان تیم ملی بتوانند به تیم حریف گل بزنند اما در بازی تیم ایران و امریکا، شرایط به گونه ای دیگر رقم خورد و بعد از سانت مهدی مهدوی کیا، توانسمتم با ضربه سر، یک گل به یاد ماندنی را به امریکا بزنم و با اینکه قریب به ۲۰ سال از آن روز گذشته است اما همچنان این گل در یاد مردم باقی مانده و این لطف خداوند بوده است.
مدیر تیم ملی امید در ادامه تاکید کرد: امریکا یکی از دشمنان سرسخت انقلاب اسلامی است و بسیاری از خانواده های معظم شهدا بعد از این گل تاریخی ام، از من تشکر کردند و خوشحالم که توانستند دل ملت ایران را با این گل به یاد ماندنی ام، شاد کنم و یقینا برگزاری جشنواره هایی همچون جایزه باروت خیس نیز به دلیل اینکه هدفی همچون استکبار ستیزی دارد، باعث خوشحالی خانواده معظم شهدا می شود، چرا که انقلاب اسلامی برای پا برجا بودن، خون هایی زیادی را در راه اسلام نثار کرده است.
استیلی افزود: بعد از بازی مقابل تیم فوتبال ایران، دیداری با امام خامنه ای رهبرانقلاب داشتیم و خوشحالم که توانستم شادی را در چهره امام خامنه ای ببینم و ایشان لطف داشتند و بوسه ای به پیشانی من زدند و این موضوع نشان می دهد که شکست دادن تیم فوتبالی که متعلق به کشوری مستکبر است، چقدر برای رهبرانقلاب اهمیت دارد.
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازی مقابل تیم ملی فوتبال امریکا، یکی از بازی های سیاسی بود و از آنجا که کشورمان اهدافی همچون استکبار ستیزی را در برنامه های خود دارد، این بازی برایمان حیاتی بود.
وی ادامه داد: آمریکا در طول سالیان گذشته دشمنی های زیادی با ملت ایران و سایر کشورهای اسلامی داشته است و به اعتقاد بنده وجود جایزه هایی همچون جایزه باروت خیس که همه ساله به منفورترین چهره های سیاسی جهان اهدا می شود، می تواند گامی موثر در شناساندن جنایت های شیطان بزرگ در افکار عمومی کشور و حتی در عرصه بین الملل باشد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه