رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
  • کد خبر : ۶۳۴۹
  • مشاهده :103 views
download
یکی از مبلغان اسلامی در شهر آخن آلمان در گفت و گو با ستاد خبری باروت خیس:

جایزه باروت خیس باید پیام خود را به گوش مزدوران جهان برساند

دکتر محمدزاده معتقد است که اهدای جایزه بین المللی باروت خیس به چهره های منفور سیاسی یکی از روش های مهم برای استکبار ستیزی است،گفت: جایزه باروت خیس باید پیام خود را به گوش مزدوران جهان برساند.

دکتر علی‌اکبر محمدزاده رئیس سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و مبلغ اسلامی در شهرآخن آلمان در گفت و گو با ستاد خبری جشنواره بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه معرفی چهره های منفور سیاسی جهان و اهدای جایزه تمسخر آمیز به آنان یکی از مهمترین کارهای فرهنگی در عرصه سیاست خارجی و بین المللی است، گفت: کشوری همچون آمریکا ثابت کرده است که سیاستی مزدورانه و خشن دارد و حاضر است برای رسیدن به اهداف شوم خود، دستش به خون بسیاری از بی گناهان آلوده شود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه جبهه استکبار به انواع قدرت های مادی و ثروت دنیوی و امکانات و تجهیزات علمی روز دسترسی دارند شیوه برخورد با آن بایستی متناسب با امکانات و برنامه های آنها صورت گیرد.در غیر اینصورت علاوه بر اینکه نتیجه ای را به دنبال نخواهد داشت بلکه موجب هدر رفت نیرو و امکانات جبهه حق نیز خواهد شد.
محمدزاده افزود: برای موفقیت در مقابل استکبار تا بن دندان مسلح و مجهز به تمام فنون و فتن روز ، باید اتحاد و انسجام درونی در میان ملل مسلمان و مخصوصاً در داخل کشور وجود داشته باشد.
مبلغ اسلامی در شهر آخن آلمان با اشاره به اینکه اهدای جایزه بین المللی باروت خیس به چهره های منفور سیاسی یکی از روش های برای استکبار ستیزی است، گفت: اهداف انقلاب اسلامی توام با استکبار ستیزی و هر روشی که در این مسیر حرکت کند، یعنی در مسیر انقلاب اسلامی حرکت کرده است و بحمدالله جایزه باروت خیس هم توانسته در مسیر استکبار ستیزی قدم های موثری را بردارد و امیدوارم با تبلیغات وسیع بتواند پیام خود را در عرصه بین المللی به گوش مزدوران برساند.
وی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در طول سالیان گذشته هرگز حاضر نشده است که زیر بار حرف زور برود و به همین دلیل است که می بینیم، بسیاری از کشورهای مزدور مثل آمریکا تلاش دارند تا به پیکره انقلاب اسلامی آسیب وارد کنند که بحمدالله با وجود مردمی فهیم،انقلابی و با بصیرت، دشمنان هرگز نخواهند توانست که در ایران به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه