رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
  • کد خبر : ۶۳۱۷
  • مشاهده :80 views
????? ?????? ????? ???????? ??????? ?? ???? ??????
کشتی گیر پهلوان کشورمان در گفتگو با ستاد خبری باروت خیس:

نتانیاهو جزو منفورترین چهره های سیاسی جهان است/از بازی نکردن مقابل حریف اسرائیلی پشیمان نیستم/از دیدار با امام خامنه ای خوشحالم

کریمی گفت: مسائل داخلی ورزش کشورمان هیچ ارتباطی به بنیامین نتانیاهو و بیگانگان ندارد و ما خودمان تصمیم می گیریم که در رقابت های جهانی، با چه حریف هایی مبارزه کنیم و با چه حریف هایی مبارزه نکنیم

به گزارش ستاد خبری ششمین جایزه بین المللی باروت خیس، علیرضا کریمی نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در رشته کشتی فرنگی، آذر ۹۶ در مسابقات جهانی کشتی، برای دومین مرتبه بدلیل کشتی نگرفتن با حریف اسراییلی از رسیدن به مدال طلای جهان بازمانده است. وی با وجود داشتن تنها ۲۳ سال سن افتخارات زیادی را برای کشتی ایران در رده‌های سنی مختلف به ارمغان آورده و بارها باعث اهتزاز پرچم ایران در رویدادهای جهانی و آسیایی شده است.
کریمی، یک مدال نقره و ۲ طلای آسیا در رده نوجوانان، طلای جهان و آسیا در رده جوانان و ۲ طلای آسیا و برنز با ارزش جهان در رده بزرگسالان را در کارنامه خود دارد. باید به ویترین افتخارات کریمی دو مدال طلای جهان نیز اضافه می‌شد اما هم‌گروهی با نماینده اشغالگر قدس در رقابت‌های جهانی جوانان و این‌بار در رقابت‌های جهانی زیر ۲۳ سال(آذر ۹۶) باعث شد وی علی‌رغم شایستگی در رسیدن به ۲ مدال طلای جهان، مقابل رقبا(حریف کشور روسیه) به عمد شکست بخورد تا با نماینده اسراییل سرشاخ نشود تا نشان داد که جمهوری اسلامی ایران همچنان معتقد است که نباید رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی را به رسمیت بشناسند.
به دنبال باخت از عمد علیرضا کریمی مقابل حریف روسیه برای مواجه نشدن این کشتی کشورمان با حریف اسرایئلی، بنیامین نتانیاهم نخست وزیر اسرائیل در پیامی، به ظاهر با این کشتی گیر کشورمان ابراز همدردی کرد و مدعی شد که ایران ورزشکاران خود را مجبور به این کار می کند که از رسیدن به مقام های جهانی بازبمانند.
علیرضا کریمی کشتی گیر کشورمان در گفتگو با ستاد خبری ششمین جایزه بین المللی باروت خیس، به اظهارات بنیامین نتانیاهو واکنش نشان داد و گفت: مسائل داخلی ورزش کشورمان هیچ ارتباطی به بنیامین نتانیاهو و بیگانگان ندارد و ما خودمان تصمیم می گیریم که در رقابت های جهانی، با چه  حریف هایی مبارزه کنیم و با چه حریف هایی مبارزه نکنیم و یقینا حرف های نتانیاهو، حرف هایی بیهوده و مزخرف است.
وی ادامه داد: رژیم منحسوس صهیونیستی در طول سالیان دراز، جنایت های زیادی را در فلسطین و لبنان و حتی در خاورمیانه مرتکب شده است و شایسته است که کشورمان این رژیم را به رسمیت نشناسد و به عنوان یک ورزشکار کشورمان می گویم که اگر بار دیگر قرار باشد که با حریف های اسرائیلی مبارزه کنم، از این کار خودداری می کنم چرا که نسبت به قوانین کشورم پایبند هستم.
کریمی خاطر نشان کرد: ظلم و ستم اسرائیلی ها هرگز از ذهن بشریت پاک نخواهد شد چرا که آنان در طول سال های اخیر، زنان و کودکان بی گناه زیادی را به شهادت رسانده اند و می توان گفت که منفورترین چهره جهان متعلق به مسئولانی است که جنایت های رژیم صهیونیستی را حمایت می کنند و نتانیاهو هم جزو منفورترین چهره های سیاسی جهان است و بنده از بازی نکردن مقابل حریف اسرائیلی پشیمان نیستم.
گفتنی است، نتانیاهو نخست وزیر رژیم کودک کش صهیونیستی، یکی از کاندیدای دریافت ششمین جایزه بین المللی باروت خیس است و به دلیل اینکه در بین مردم جهان به عنوان چهره ای منفور شناخته شده است، می تواند دریافت کننده نهایی جایزه باروت خیس باشد.

 

گفتنی است علیرضا کریمی ملی پوش کشتی ایران یکشنبه ۱۹ آذر ۹۶ با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب دیدار کرد.کریمی پس از دیدار با رهبر انقلاب اظهار کرد: بسیار خوشحالم که امروز توانستم از نزدیک با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کنم و مورد تفقد ایشان قرار گرفتم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه