رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۴
  • کد خبر : ۶۱۴۴
  • مشاهده :72 views
139504141701166768071904

شیخ الدقاق:بحرینی ها خواستار آزادی شیخ عیسی قاسم هستند/تشکر بابت اهدای جایزه انصارالمستضعفین به شیخ عیسی قاسم

یکی از روحانیون مبارز بحرینی گفت:نظام ظالم بحرین به دنبال این بود که شیخ عیسی قاسم را یا محاکمه کند یا به زندان بیندازد یا از بحرین اخراج کند اما تمامی جوانان بحرین خواستار آزادی وی هستند. به گزارش ستاد خبری پنجمین جایزه باروت خیس،شیخ عبدالله الدقاق یکی از روحانیون مبارز بحرینی در مراسم اهدای […]

یکی از روحانیون مبارز بحرینی گفت:نظام ظالم بحرین به دنبال این بود که شیخ عیسی قاسم را یا محاکمه کند یا به زندان بیندازد یا از بحرین اخراج کند اما تمامی جوانان بحرین خواستار آزادی وی هستند.
به گزارش ستاد خبری پنجمین جایزه باروت خیس،شیخ عبدالله الدقاق یکی از روحانیون مبارز بحرینی در مراسم اهدای جایزه انصارالمستضعفین به شیخ عیسی قاسم یکی از رهبران مبارز بحرینی خطاب به حاضرین این مراسم گفت: به نوبه خودم از شما تشکر می کنم و سلام حضرت ایت الله شیخ عیسی قاسم را به شما می رسانم و باید بگویم که امشب شب خاصی در بحرین همراه با معنویت است.

وی ادامه داد: فردا ۲۴ اسفند مصادف با سالگرد یورش مزدوران سعودی به بحرین و همچنین محاکمه شیخ عیسی قاسم است و امشب شبیه شب عاشور برای ماست، شبی که یاران امام حسین(ع) گرداگرد ایشان جمع شده بودند.

شیخ عبدالله الدقاق خاطر نشان کرد: نظام ظالم بحرین به دنبال این بود که شیخ عیسی قاسم را یا محاکمه کند یا به زندان بیندازد یا از بحرین اخراج کند اما مدت هشت ماه است که تمامی جوانان بحرین گرداگرد منزل وی جمع شدند و اجازه چنین کاری را ندادند.

روحانی مبارز بحرنی گفت:به راستی نظام حاکم و ظالم آل خلیفه از شیخ عیسی قاسم چه می خواهند؟ آنان می خواهند به شیخ عیسی قاسم اهانت کنند وشیعه و مظلومین را به ذلت بکشند ولی آنها فراموش کردند که شیخ عیسی قاسم و ملت بحرین در مکتب امام حسین (ع) تربیت شده اند.

شیخ عیسی قاسم یک فقیه بزرگوار و متفکر برجسته در سطح جهان اسلام است به همین دلیل صحیح نیست که او را تنها متعلق به بحرین بدانیم، شیخ در دل تمام مسلمانان و مؤمنان غیور جای دارد به همین دلیل بازخورد محکومیت شیخ تنها مختصف داخل بحرین نخواهد بود.

نماینده شیخ عیسی قاسم در پایان با تأکید بر ناتوانی آل خلیفه در رویارویی با ملت بحرین گفت: گمان نمی‌کنم که آل خلیفه توان رویارویی با تبعات صدور و اجرای حکم علیه شیخ عیسی قاسم را داشته باشد.

وی تاکید کرد: از همه شما عزیزان به دلیل اختصاص دادن جایزه انصارالمستضفعین به شیخ عیسی قاسم تشکر می کنم و برای همه  شما آرزوی موفقیت دارم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه