رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۷
  • کد خبر : ۶۱۴۱
  • مشاهده :95 views
41189_7431

سردار سلیمانی: جایزه باروت خیس رسوا کننده چهره پوشالی زورگویان عالم است

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: جایزه باروت خیس رسوا کننده چهره پوشالی زورگویان عالم و همچنین و تقدیر از آزادی خواهان جهان و مبارزان استکبار است. به گزارش ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس،سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در مراسم اهدای پنجمین جایزه […]

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: جایزه باروت خیس رسوا کننده چهره پوشالی زورگویان عالم و همچنین و تقدیر از آزادی خواهان جهان و مبارزان استکبار است.

به گزارش ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس،سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در مراسم اهدای پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر در حال برگزاری است، گفت: شهادت هنر مردان خداست، هنری آمیخته به اندیشه های ناب محمدی و اصول اصیل علوی، هنری در خدمت مستضعفین جهان و امروز مستضعفین جهان امت واحده هستند.

وی با تشکر از حضور سردارغیب پرور رییس سازمان بسیج مستضفعین، سردار علی فضلی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج، سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج،روسای اقشار ۲۲ گانه سازمان بسیج مستضفعین، مسئولان لشکری و کشوری و همچنین زائران راهیان نور و خانواده معظم شهدا، افزود: جایزه باروت خیس رسوا کننده چهره پوشالی زورگویان عالم و همچنین و تقدیر از آزادی خواهان جهان و مبارزان استکبار است و جایزه انصار المستضعفین امسال، به شیخ عیسی قاسم رهبرمبارز شیعه بحرین اهدا می گردد.

سردار سلیمانی تاکید کرد: باروت خیس به دنبال یک فضای بین الملی است که هنوز ظرفیت دارد  و جا دارد که واقعیت های استکبار را در این جشنواره بیان کرد و آن پلیدی ها و زشتی هایی مستکبران را در این جشنواره ها نمایان کرد.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در پایان خاطر نشان کرد: در خصوص فلسفه باروت خیس باید بگوییم که همانطور که باروت وقتی که خیس می شود خاصیت خودش را از دست می دهد، باروت خیس هم یعنی اینکه سیاستمداران مستکبر که اعلام می کنند که محور فعالیت های سیاسی و اقتصادی در جهان هستند، جشنواره باروت خیس چهره واقعی آنان را نشان می دهد و پیامش این است که سیاستمداران مستکبر بر خلاف وعده ها  ادعاهایشان، بویی از حقوق بشر نبرده اند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه