رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۶
  • کد خبر : ۶۱۰۲
  • مشاهده :79 views

۲۳ اسفند؛ برگزاری مراسم اهدای جایزه انصارالمستضعفین به “شیخ عیسی قاسم” در خرمشهر

جایزه سالانه انصار المستضعفین در راستای تنویر افکار عمومی و بردن ذهن‎ها به سمتی است که دادگاه شیخ عیسی قاسم در لایه‎های مخفی رسانه‎ها قرار نگیرد. به گزارش ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس، همه ساله افرادی کاندیدای این جایزه می‎شوند که خدمتی به مستضعفین جهان کرده باشند و در معرض تعدی و […]

جایزه سالانه انصار المستضعفین در راستای تنویر افکار عمومی و بردن ذهن‎ها به سمتی است که دادگاه شیخ عیسی قاسم در لایه‎های مخفی رسانه‎ها قرار نگیرد.
به گزارش ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس، همه ساله افرادی کاندیدای این جایزه می‎شوند که خدمتی به مستضعفین جهان کرده باشند و در معرض تعدی و ظلم و ستم دستگاه حاکمه قرار گرفته باشند که از بین این کاندیداها یک فرد انتخاب می‏شود و با توجه به اینکه شیخ عیسی قاسم طی چند ماه اخیر در معرض جسارت به خانه و خانواده و بی‎احترامی به ایشان قرار گرفته است و به خاطر حمایتی که از مردم مظلوم بحرین دارد لذا تشخیص دادیم امسال این جایزه را به این ایشان اعطا کنیم.
مجمع جهانی مستضعفین بستری برای تجمع کشورها و مستضعفین جهان است که ما به اتفاق چندین کشور به این نتیجه رسیدیم که امسال این جایزه را به شیخ عیسی قاسم اعطا کنیم.
این جایزه  روز ۲۳ اسفند در خرمشهر، در راستای تنویر افکار عمومی و بردن ذهن‎ها به سمتی است که دادگاه شیخ عیسی قاسم در لایه‎های مخفی رسانه‎ها قرار نگیرد که نمایندگان ۸ کشور به نمایندگی از سایر کشورها در روز مراسم حاضر می‏ شوند و این جایزه را به نماینده شیخ عبدالله دقاق نماینده شیخ عیسی قاسم خواهند داد.
مجمع جهانی مستضعفین شدیدا این اقدام دولت بحرین را محکوم می‎کند و در راستای کارمان به اتفاق چند کشور این مطالبه بین‎المللی را از دولت بحرین خواهد داشت و اقدامات رسانه‎ای را خواهد کرد و از قضات و دادگاه‎ها و وکلای بدون مرز درخواست خواهد کرد که پرونده شیخ عیسی قاسم را به عنوان پرونده خاص در محاکم بین‎المللی پیگیری کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه