رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۴
  • کد خبر : ۶۱۱۱
  • مشاهده :78 views

عادل الجبیر نمایان گر ارتباط آل سعود و اسرائیل است

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: عادل الجبیر مستحق دریافت جایزه بارت خیس خیس امسال است چرا که عادل الجبیر نمایان گر ارتباط آل سعود و اسرائیل است. سردار نصرت الله سیف معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه جایزه باروت خیس […]

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: عادل الجبیر مستحق دریافت جایزه بارت خیس خیس امسال است چرا که عادل الجبیر نمایان گر ارتباط آل سعود و اسرائیل است.

سردار نصرت الله سیف معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه جایزه باروت خیس یک رویداد و حرکت عظیم برای معرفی و شناسایی چهره مستکبران عالم است، گفت: مستکبران در تقابل با نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند تا ماهیت انقلاب اسلامی را نابود کنند و جایزه باروت خیس می تواند معرفی کننده چهره هایی باشد که ظاهرا، انسان های حق جو هستند اما در باطن شرارت از سر تا پایشان سرازیر می شود و باروت خیس به دنبال نشان دادن باطن استکبار جهانی است و دست دشمن را نمایان می کند.
وی ادامه داد: به اعتقاد بنده عادل الجبیر مستحق دریافت جایزه بارت خیس خیس امسال است چرا که در سخنانش همیشه ایران را متهم به حمایت از ترویست کرده است و در عمل دیدیم که آل سعود خود حامی ترویست های تفکیری و داعش محسوب می شود و دستش به خون بسیاری از کودکان بی گناه یمن آلوده است و از طرفی دیگر، نشان داده که ارتباط خوبی بین آل سعود و اسرائیل ایجاد شده است.
سردار سیف در پایان خاطر نشان کرد: جایزه بین المللی باروت خیس می تواند پیام آور و نمایانگر چهره واقعی امریکا و حامیانش باشد و یقینا جابر الجبیر یکی از سگ های استکبار برای انجام ماموریت های آنان در خاورمیانه است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه