رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
  • کد خبر : ۶۱۱۹
  • مشاهده :76 views

جشنواره باروت خیس؛ موجی برای مقابله با هجمه های فرهنگی و سیاسی دشمن

فضلوی با بیان اینکه جشنواره باروت خیس،جریانی در مقابله با همه جریان های ضداسلامی مستکبران است،گفت: به اعتقاد بنده ترامپ شایسته دریافت پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس است. علی فضلوی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به برگزاری جشنواره بین المللی باروت […]

فضلوی با بیان اینکه جشنواره باروت خیس،جریانی در مقابله با همه جریان های ضداسلامی مستکبران است،گفت: به اعتقاد بنده ترامپ شایسته دریافت پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس است.
علی فضلوی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به برگزاری جشنواره بین المللی باروت خیس گفت: امسال شخصیت های استکباری همچون هیلاری کلینتون وزیر امورخارجه سابق امریکا، ترامپ رئیس جمهور امریکا و عادل الجبیر وزیر امورخارجه به دلیل اقدمات خصمانه شان، شایسته دریافت جایزه باروت خیس اعلام شده اند و از میان این سه نفر، یک نفر به عنوان کاندید نهایی معرفی می شود که امروز در خرمشهر، این فرد معرفی می شود.
وی با اشاره به اینکه جشنواره باروت خیس؛ موجی برای مقابله با هجمه های فرهنگی و سیاسی دشمن است،ادامه داد: به اعتقاد بنده ترامپ شایسته دریافت پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس است چرا که چهره خشن و بدون پرده امریکا را نشان داده است.
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی خاطر نشان کرد: این چهره ها و کاندیدای دریافت جایزه باروت خیس، با تناقض گویی هایی، چهره واقعی امریکا را خوب نشان دادند و به دلیل آن برخوردهایی که با ملت های مختلف و مسلمان دارند، مستحق دریافت جایزه باروت خیس هستند.
فضلوی تاکید کرد: جشنواره باروت خیس کار خوبی است و به اعتقاد بنده، جریانی در مقابله با همه جریان های ضداسلامی مستکبران و جشنواره های استکبار است و همانطور که جشنواره های خارجی برای فیلم های ضدایرانی جایزه تعیین می کنند و از کارگردانان و عوامل آن تجلیل می کنند، نیاز است که جشنواره هایی با سبک طنز هم در ایران باشد تا سیاستمداران امریکا را به تمسخر بگیرد و با زبان طنز، اقدامات آنان را به سخره بگیرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه