رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۵
  • کد خبر : ۶۱۱۰
  • مشاهده :67 views

جایزه باروت خیس و نشان دادن بزرگترین افشاگری در راستای نشان دادن چهره واقعی استکبار

مدیر مسئول خبرگزاری بسیج گفت: جایزه باروت خیس را باید به چهره های سیاسی اهدا کرد که بزرگترین افشاگری را در راستای کشف حقیقت و نشان دادن چهره واقعی استکبار جهانی انجام داده اند که ترامپ، شایسته این جایزه است. سید حسین علوی مدیر مسئول خبرگزاری بسیج در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین […]

مدیر مسئول خبرگزاری بسیج گفت: جایزه باروت خیس را باید به چهره های سیاسی اهدا کرد که بزرگترین افشاگری را در راستای کشف حقیقت و نشان دادن چهره واقعی استکبار جهانی انجام داده اند که ترامپ، شایسته این جایزه است.
سید حسین علوی مدیر مسئول خبرگزاری بسیج در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با بیان اینکه جایزه باروت خیس را باید به چهره های سیاسی اهدا کرد که بزرگترین افشاگری را در راستای کشف حقیقت و نشان دادن چهره واقعی استکبار جهانی انجام داده اند، گفت: آمریکا ایران را به‌عنوان تروریست معرفی می‌کند در حالی‌که خود آمریکا تروریست‌پرور است و ترامپ چهره واقعی آمریکا را برای همه کشورها آشکار ساخت و از پشت نقاب بیرون کشید و نشان داد که دموکراسی در آمریکا شعار است.
وی ادامه داد: اکنون برخی گروهی های سیاسی داخلی، ترامپ را مقصر می‌دانند و می‌گویند با آمدن ترامپ مشکل تحریم‌ها برطرف نشد در حالی که تحریم ‌ا از قبل دستور کار اوباما بوده و او فرصت برای اجرای تحریم‌ها نداشت و به عبارتی “سگ زرد برادر شغال است”.
علوی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند ” اگر آمریکا یک دستکشی هم داشته باشد که بسیار نرم و لطیف باشد داخل آن چدنی و محکم است” افزود: گذشت زمان کارهای خلاف آمریکا را بیشتر برای مردم جهان روشن می‌کند.
مدیر مسئول خبرگزاری بسیج تاکید کرد: آمریکا خود را ناجی حقوق بشر معرفی می‌کند در صورتی‌که حتی قادر به حل کردن مشکلات کشور خود نیست و در سیاست خارجی اصل را برمنافع می‌دانند و دموکراسی معنایی ندارد.
وی با بیان اینکه استکبار جهانی، هدفی جز نابودی انقلاب اسلامی ندارد، افزود: با بصیرت افزایی می‌توانیم در جامعه پیوند ناگسستنی بین مردم و آرمان‌های امام خمینی(ره) ایجاد کنیم.
علوی خاطر نشان کرد: جایزه باروت خیس می تواند با ذره بین خود، روی چهره های استکباری زوم کند و ماهیت اصلی آنها را شناسایی کرده و اعترافات و افشاگری های آنان را بزرگنمایی کند و همانطور که رهبرانقلاب هم در سخنرانی های خودشان، از ترامپ به دلیل نشان دادن چهره واقعی آمریکا تشکر کردند، می طلبد که امسال جایزه بین الملی باروت خیس به ترامپ اهدا شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه