رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳
  • کد خبر : ۶۱۲۵
  • مشاهده :71 views

جایزه باروت خیس با زبان طنز،پیام عمیقی را منتقل می کند

منتظری با بیان اینکه جایزه باروت خیس از آن نمایان کنندگان چهره شیطانی امریکاست، گفت: جایزه باروت خیس با زبان طنز،پیام عمیقی را به مستکبران منتقل می کند. غلامرضا منتظری مسئول سازمان بسیج هنرمندان در گفت و گو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به برگزاری جشنواره مردمی باروت خیس […]

منتظری با بیان اینکه جایزه باروت خیس از آن نمایان کنندگان چهره شیطانی امریکاست، گفت: جایزه باروت خیس با زبان طنز،پیام عمیقی را به مستکبران منتقل می کند.

غلامرضا منتظری مسئول سازمان بسیج هنرمندان در گفت و گو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به برگزاری جشنواره مردمی باروت خیس اظهار داشت: به اعتقاد بنده، امسال ترامپ این جایزه را از آن خود خواهد کرد چرا که توانسته است به خوبی چهره شیطانی آمریکا را نمایان کند و به جهانیان بشناساند.

وی ادامه داد: ما باید از ظرفیت هنر برای انتقال مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی استفاده کنیم و بحمدالله این جشنواره توانسته است با در آمیختن هنر و طنز و سیاست، پیام قاطعی را برای چهره های استکباری مخابره کند.

منتظری خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی در عصر سیطره قدرتهای بزرگ بر جهان متولد و در همان روزهای اول، دنیای استکبار این الگوی جامع و موفق از ساختار حکومت دینی را برنتافت و جنگی را بر ما تحمیل کرد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان تاکید کرد: دشمن می خواهد ما را ضعیف نگه دارد اما در منطق قرآن خداوند متعال ضعف را نمی پذیرد و در فضای نابرابری قدرت، مؤمنان را یاری می کند.

وی در پایان ابراز داشت: امروز جهان اسلام قلب آتش جهانی است و زندگی کردن امن در چنین فضایی چیزی جز نصرت و حمایت آشکار خداوندی نیست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه