رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۸
  • کد خبر : ۶۰۸۲
  • مشاهده :71 views

جایزه انصارالمستضعفین،جایزه ای در راستای حمایت از رهبران مبارز با استکبار

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با استقبال از اهدای جایزه بین المللی انصارالمستضفعین به شیخ عیسی قاسم، گفت: شیخ عیسی قاسم به عنوان نماد ایستادگی و مقاومت شناخته شده است و نیاز است که کشورهایی همچون ایران از این رهبر شیعه حمایت کنند و کاری کنند که وجود این افراد در کشورهای اسلامی حفظ شود. […]

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با استقبال از اهدای جایزه بین المللی انصارالمستضفعین به شیخ عیسی قاسم، گفت: شیخ عیسی قاسم به عنوان نماد ایستادگی و مقاومت شناخته شده است و نیاز است که کشورهایی همچون ایران از این رهبر شیعه حمایت کنند و کاری کنند که وجود این افراد در کشورهای اسلامی حفظ شود.
زهره طبیب‌زاده نوری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه باید از رهبران مبارز انقلابی و شیعه در سطح منطقه و جهان حمایت کرد، گفت: کشورهایی همچون بحرین، وابسته به عربستان هستند و دموکراسی ندارند و با زور بر مردم کشورشان حکومت می کنند و دوست ندارند که هیچ وقت در این کشورها، مردم حق اظهار نظر داشته باشند و به همین دلیل است که وجود رهبرانی همچون شیخ عیسی قاسم در این کشورها ضرورت دارد.
وی ادامه داد: شیخ عیسی قاسم رهبرمبارز و انقلابی بحرین، با حمایت از مردم این کشور در مقابل رژیم آل خلیفه ایستاد و به همین دلیل بود که دستگیر شد و اکنون در زندان های این کشور به سر می برد و ۲۴ اسفند قرار است ک محاکمه شود.
طبیب زاده نوری خاطر نشان کرد: شیخ عیسی قاسم به عنوان نماد ایستادگی و مقاومت شناخته شده است و نیاز است که کشورهایی همچون ایران از این رهبر شیعه حمایت کنند و کاری کنند که وجود این افراد در کشورهای اسلامی حفظ شود.
این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: وجود جایزه ای به نام انصارالمستضعفن به شیخ عیسی قاسم در راستای حمایت از این رهبرمبارز است و می طلبد که وجود چنین جشنواره هایی در کشور تقویت شود تا از افرادی همچون رهبرشیعیان بحرین حمایت شود.
وی ابراز داشت: هبر شیعیان بحرین، نه تنها در بحرین، بلکه در منطقه، نماد مقاومت و پایداری است و اکنون مردم بحرین در صف اول مقاومت قرار دارند و لذا وظیفه ماست که از جنبش مردمی حمایت کنیم و در حد توان تلاش خواهیم کرد.
طبیب زاده نوری گفت: آیت الله عیسی قاسم نمادی برای مذهب تشیع، اسلام و امت اسلامی است و این مرد برجسته، نقش بزرگی را ایفا می کند.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ما نسبت به وضعیت آیت الله عیسی قاسم بسیار نگران هستیم و از حاکم بحرین می‌خواهیم تا از تعرض به آیت الله قاسم و ملت مومن بحرین دست بردارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه