رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰
  • کد خبر : ۶۱۳۲
  • مشاهده :61 views

امروز،جایزه انصارالمستضفعین به شیخ عیسی قاسم اهدا می گردد

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی باروت خیس گفت: امروز ۲۳ اسفند، جایزه انصارالمستضفعین به شیخ عیسی قاسم اهدا می گردد و نماینده وی با حضور در مراسم اختتامیه جایزه باروت خیس، این جایزه را تحویل می گیرد. رسول بلباسی دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی باروت خیس در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه […]

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی باروت خیس گفت: امروز ۲۳ اسفند، جایزه انصارالمستضفعین به شیخ عیسی قاسم اهدا می گردد و نماینده وی با حضور در مراسم اختتامیه جایزه باروت خیس، این جایزه را تحویل می گیرد.

رسول بلباسی دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی باروت خیس در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به اهدای جایزه انصارالمستضعفین به شیخ عیسی قاسم گفت: در کنار جشنواره بین المللی باروت خیس، یک جایزه مخصوصی هم وجود دارد به نام جایزه انصارالمستضعفین است که مراسم آن همزمان با جشنواره باروت خیس برگزار می شود.
وی ادامه داد: جایزه انصارالمستضفعین توسط مجمع جهانی مستضعفین  به فردی اهدا می شود که در جهان اسلام در راستای کشف حقیقت، جهاد کرده است  و هدف از اهدای این جایزه، شناسایی و انتخاب افرادی است که شخصیت های موثری در جبهه مستضفعین هستند و الگوی های زنده برای مردم مستضعف هستند و یقینا به افرادی که بیشترین خدمت را به مستضفعین در دنیا انجام می دهند، جایزه انصارالمستضعفین به آنها اهدا می گردد.
بلباسی خاطر نشان کرد: امروز ۲۳ اسفند، جایزه انصارالمستضفعین به شیخ عیسی قاسم اهدا می گردد و نماینده وی با حضور در مراسم اختتامیه جایزه باروت خیس، این جایزه را تحویل می گیرد.
دبیر اجرایی پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس اظهار داشت: به هر حال این جشنواره ها هم حالت سیاسی دارد و هم اجتماعی و کشورهای مسلمان باید اول از سنگر اسلام دفاع کنند و با توجه به اسلامی بودن انقلاب ما، نیاز است که مسئولان کشورمان حامی کشورهای مسلمان و مستضعف باشند و همانطور که مردم هم پشتیان این دین هستند و هزاران شهید در راه حفظ اسلام داده ایم، باید پای دین اسلام بمانیم.
وی تاکید کرد: با توجه به اقدامات خصمانه مستکبران در جهان و تشکیل گروهایی بر ضد اسلام، نیاز است که جشنواره های مردمی همچون باروت خیس در کشور تشکیل شوند تا در مقابل اقدامات خصمانه استکبار،مقابله کنند.
بلباسی ابراز داشت: جشنواره بین المللی باروت خیس و جایزه انصارالمستضعفین در روز ۲۳ خرداد با حضور مسئولان لشکری و کشوری و همچنین گروه های مردمی برگزار می شود و باید گفت که این برنامه از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه تا ۲۱:۳۰ دقیقه برگزار می شود و انتظارمان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این بود که در این مراسم شرکت کند اما با توجه به اینکه قول داده بودند که در این مراسم حضور پیدا خواهند کرد، اما به قولشان عمل نکردند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه