رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۰
  • کد خبر : ۶۰۲۰
  • مشاهده :58 views

جایزه باروت خیس،چهره های استکباری را به سخره می گیرد/اثرات بیان مسائل سیاسی وبین المللی با زبان طنز

قناد باشی با بیان اینکه جایزه باروت خیس چهره های استکباری را به سخره می گیرد، گفت: بازگویی مسائل سیاسی وبین المللی از طریق هنر و زبان طنز می تواند اثرات طولانی مدت داشته باشد که جایزه باروت خیس این نقش را ایفا می کند. جعفر قنادباشی کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با ستاد خبری […]

قناد باشی با بیان اینکه جایزه باروت خیس چهره های استکباری را به سخره می گیرد، گفت: بازگویی مسائل سیاسی وبین المللی از طریق هنر و زبان طنز می تواند اثرات طولانی مدت داشته باشد که جایزه باروت خیس این نقش را ایفا می کند.
جعفر قنادباشی کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین الملی باروت خیس با بیان اینکه ترامپ شخصیت مناسبی برای دریافت جایزه بین المللی باروت خیس است، گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای نشان دادن ماهیت اصلی شیطان بزرگ، حرف های زیادی زده و اقدماتی انجام داده است و به همین دلیل است که رهبرانقلاب از وی تشکر کردند، چرا که امام خامنه ای بارها در سخنرانی های گذشته شان اعلام کرده بودند که امریکا قابل اعتماد نیست  و ترامپ با اقداماتش نشان داد که رهبرانقلاب در خصوص آمریکا ارزیابی صحیح داشته اند.
وی ادامه داد: انقلاب ما برگرفته از ادبیات ضد امریکایی است اما بعد از برجام دیدیم که برخی از سیاسیون داخلی حرف از رابطه با آمریکا می زدند و تصور می کردند که لبخندهای آمریکایی ها واقعی است در حالی است که ترامپ آنها را از خواب خوش بیدار کرد و نشان داد که آمریکایی ها دشمن صد درصد انقلاب اسلامی هستند و هرگز حاضر نیستند که از مواضع خود کوتاه بیایند و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از مهمترین برنامه هایشان است.
قنادباشی خاطرنشان کرد: به اعتقاد بنده،فردی همچون عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی هم مستحق دریافت جایزه باروت خیس است چرا که نشان داده است که آل سعود پیوند عمیقی با اسرائیل دارد.
این کارشناس مسائل خاورمیانه تصریح کرد: بازگویی مسائل سیاسی وبین المللی از طریق هنر و زبان طنز می تواند اثرات طولانی مدت داشته باشد و جایزه باروت خیس با اهدای یک جایزه بین المللی، می تواند شخصیت های سیاسی جهان و چهره های استکباری را به سخره بگیردو با اهدای جایزه ای، احمق بودن این افراد را نمایان سازد و یقینا این جشنواره توانایی و پتانسیل خوبی برای انتقال پیام ضد استکباری انقلاب اسلامی به بیگانگان دارد.
وی تاکید کرد:هر فردی که در چهار گوشه جهان، گامی ناآگاهانه اما به نفع حقیقت برداشت، باید منتظر دریافت جایزه باروت خیس باشد.
قناد باشی در پایان ابراز داشت: جشنواره های مردمی همچون باروت خیس، حرکت موثری در جهت شناساندن چهره های مکار و فریبنده دشمن هستند و نباید از یاد برد که اگر دشمن را از در بیرون کنیم، از پنجره داخل می شود و اکنون ابزارهای دشمن برای نفوذ در کشور متفاوت شده است و جشنواره باروت خیس می تواند گامی موثر در ممانعت از نفوذ سیاسی بیگانگان در امورات داخلی کشور باشد و فرصتی است برای معرفی چهره های بیگانه ای و دشمنی که با نیت شوم، ظاهری فریبنده دارند و می خواهند از پشت به کشورمان خنجر وارد کنند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه