رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵
  • کد خبر : ۶۰۱۷
  • مشاهده :71 views

ترامپ،نتانیاهو و ملک سلمان مستحق دریافت جایزه باروت خیس هستند

هانی زاده با بیان اینکه ترامپ،نتانیاهو و ملک سلمان مستحق دریافت جایزه باروت خیس هستند، گفت: جایزه بین المللی باروت خیس یعنی تلاش نیروهای انقلابی برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و زیرسوال بردن استکبار جهانی. حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با  ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با بیان […]

هانی زاده با بیان اینکه ترامپ،نتانیاهو و ملک سلمان مستحق دریافت جایزه باروت خیس هستند، گفت: جایزه بین المللی باروت خیس یعنی تلاش نیروهای انقلابی برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و زیرسوال بردن استکبار جهانی.
حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با  ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با بیان اینکه گزینه های متعددی برای دریافت جایزه باروت خیس در جهان هستند اما ترامپ بر همه آنها ارجعیت دارد، گفت:به نظر می رسد که در این جشنواره باید بدترین چهره ها،غیرمردمی ترین و تهاجمی ترین چهره ها مثل ترامپ،نتانیاهو و ملک سلمان و … را در کنار هم قرار داد و  این جایزه را به اینها تقدیم کرد و روزنامه های کثیرالانتشار با چاپ عکس های این مستکبران در صفحه اول خودشان، نشان دهند که این افراد این جایزه را از آن خود کردند و واقعا شخصیت های تحقیر آمیزی در جهان هستند.
وی ادامه داد: شخصیت هایی همچون ترامپ به دلیل قاف هایی که می دهد و شیوه های کلامی غیرمعمول خودش و همچنین ملک سلمان به دلیل جنایت هایی که مرتکب شده و تلاشی که برای حذف محور مقاومت در خاورمیانه انجام داده و همچنین تلاش برای کشتار مردم یمن مظلوم یمن مستحق دریافت جایزه بین المللی باروت خیس هستند.
این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه آگاهی و بصیرت ملت‌ها به ویژه ایران اسلامی، هر باروت خطرناکی را نمناک کرده و آن را بی‌اثر می‌سازد،افزود: جایزه بین المللی باروت خیس هر تهدیدی را به فرصت تبدیل می‌نماید و برآیند این اقدام، آشکار شدن چهره حقیقت توسط چهره های استکباری است.
هانی زاده با اشاره به اینکه باروت خیس در راستای جریان سازی فکری در سطح بین الملل به عنوان دیپلماسی عمومی، نظر افکار عمومی را به خود جلب می‌کند، گفت: جایزه بین المللی باروت خیس موجی است که می تواند این پیام را برای مستکبران جهان صادر نماید که رفتارهایشان مورد نظر است و رصد می شود و گمان نکنند که ملتی همچون ایران، فریب مکرها و حیله های آنان را می خورند.
وی خاطر نشان کرد: جایزه بین المللی باروت خیس یعنی تلاش نیروهای انقلابی برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و زیرسوال بردن استکبار جهانی و چقدر زیباست که این جایزه، دقیقا از افراد استکباری یاد می کند که استکبار را با اقدام و عملشان زیر سوال برده اند و واقعا طراحی چنین جشنواره مردمی کار پسنده ای است و بنده برای مسئولان این جشنواره آرزوی موفقیت دارم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه