رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵
  • کد خبر : ۵۹۷۶
  • مشاهده :86 views

جشنواره باروت خیس فرصتی برای اثبات حقانیت ایران/ حرکت موثر باورت خیس در مسیر دشمن شناسی و نشان داده چهره واقعی استکبار

آبرامیان با بیان اینکه جشنواره باروت خیس فرصتی برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران است، گفت: حرکت موثر باورت خیس در مسیر دشمن شناسی و نشان داده چهره واقعی استکبار، حرکتی ستودنی و قابل تقدیر است. ژرژیک آبرامیان نماینده ارامنه ایران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جشنواره بین […]

آبرامیان با بیان اینکه جشنواره باروت خیس فرصتی برای اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران است، گفت: حرکت موثر باورت خیس در مسیر دشمن شناسی و نشان داده چهره واقعی استکبار، حرکتی ستودنی و قابل تقدیر است.
ژرژیک آبرامیان نماینده ارامنه ایران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جشنواره بین المللی باروت خیس با بیان اینکه جشنواره باروت خیس توسط فرزندان انقلابی هدایت می شود و این نوع حرکت ها قابل ستایش است، گفت: این جشنواره وسیله ای برای پیام رسانی به افکار عمومی است و به اعتقاد بنده، کار قشنگی به نظر می رسد و ابزاری برای بیان واقعیت محسوب می شود.
وی ادامه داد: یقینا جشنواره باروت خیس می تواند چهره واقعی استکبار را برای نسل های امروزی باز گو کند و چهره واقعی شیطان بزرگ و استکبار جهانی را نمایان تر سازد و باید گفت که چنین حرکت هایی موجب تقویت روحیه استکبار سیتزی در میان جامعه می شود.
آبرامیان ابراز داشت:  باید از فرصت ها و پتانسیل هایی همچون جشنواره باروت خیس در مسیر اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی استفاده ببریم و قطعا تا زمانیکه ظلم و استکبار هست مبارزه و استکبار ستیزی نیز هست و ما باید بتوانیم یک الگوی کامل و موفق از استکبار ستیزی ارائه دهیم تا ملت هایی که حیات و عزت می خواهند در مسیر استکبار ستیزی تلاش کنند در غیر اینصورت مردم دنیا مظلوم می مانند و مورد استعمار و غارت قرار می گیرند.
نماینده ارامنه ایران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: باید به جامعه ای که دشمنش را نمی شناسد، هشدار دارد چرا که دشمن شناسی، اصل و اساس هر انقلابی است و به برکت انقلاب اسلامی، توانستیم دست استکبار را از مملکتمان قطع کنیم و راه خوداتکایی و عدم وابستگی به بیگانگان را در پیش بگیریم.
وی تاکید کرد: هر فعالیتی که بتواند چهره حقیقی استکبار را برای مردم روشن کند و بتواند پرده های ضخیم را کنار بزند این حرکت مؤثر و لازم است و بیان حقایق برای مردم با عث می شود جامعه رویارویی صحیحی با دشمن داشته باشد که قطعا جشنواره باروت خیس هم در این مسیر حرکت می کند و اثرگذار است.
آبرامیان در پایان افزود: این عظمتی که الان در سرتاسر ایران اسلامی حاکم است، حاصل جانبازی‌ها و فداکاری‌های شهدای والا مقام است که شجره طوبا را در کشور کاشتند و رشد دادند و باید قدردان این حماسه ها و ایثارگری ها برای حفظ تمامیت عرضی کشورمان باشیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه