رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
  • کد خبر : ۵۹۸۲
  • مشاهده :70 views

آیت الله شیخ عیسی قاسم مستحق دریافت جایزه بین المللی انصارالمستضعفین است

هانی زاده با بیان اینکه آیت الله شیخ عیسی قاسم مستحق دریافت جایزه بین المللی انصارالمستضعفین است، گفت: وی مستحق دریافت  این جایزه است چرا که در راه کشف حقیقت و افشای چهره منحوس رژیم آل خلیفه تلاش های زیاد انجام داده است. حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه در گفتگو با ستاد […]

هانی زاده با بیان اینکه آیت الله شیخ عیسی قاسم مستحق دریافت جایزه بین المللی انصارالمستضعفین است، گفت: وی مستحق دریافت  این جایزه است چرا که در راه کشف حقیقت و افشای چهره منحوس رژیم آل خلیفه تلاش های زیاد انجام داده است.
حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی و خاورمیانه در گفتگو با ستاد خبری پنجمین جایزه بین المللی باروت خیس با اشاره به اینکه شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین به شمار می‌آید که توسط رژیم آل خلیفه بحرین دستگیر شده و مورد شکنجه قرار می گیرد، گفت: بحرین از بهمن سال ۱۳۸۹ صحنۀ برگزاری اعتراضات خیابانی مردم است که خواستار برکناری رژیم آل خلیفه و آزادی زندانیان سیاسی هستند و وزارت کشور بحرین در تاریخ ۳۱ خرداد با ادعای این‌که این روحانی برجستۀ شیعی از جایگاه خود برای «خدمت به منافع خارجی و گسترش خشونت فرقه‌ای» سوءاستفاده کرده است، از لغو تابعیت وی خبر داد.

وی ادامه داد: شیخ عیسی قاسم تا به امروز مبارزات زیادی را بر علیه رژیم آل خلیفه انجام داده است و همیشه تلاش داشته تا در کنار مردم باشد و از حقوق آنها در برابر ظالمان این رژیم دفاع کند و می توان او را یکی از چهره های برجسته روحانی در بحرین دانست که تا به امروز شکنجه های بسیاری را کشیده است و رژیم منحسوس آل خلیفه تلاش دارد که این روحانی مبارز را در اواخر اسفندماه، محاکمه کند.
هانی زاده تاکید کرد: پس از گذشت بیش از ۹ ماه از اقدام رژیم آل خلیفه در سلب تابعیت آیت الله «عیسی قاسم» رهبر شیعیان بحرین، مردم انقلابی این کشور همچنان برای دفاع از رهبر خود در صحنه حاضر هستند و در برابر منزل ایشان تحصن کرده اند.
این کارشناس مسائل منطقه با اشاره به جایزه بین المللی  انصارالمستضعفین گفت: اینکه جشنواره ای در ایران، از مجاهدت ها و انصار رهبران شیعیان در کشورهای مسلمان حمایت کنند، کار شایسته ای است و بنده با اهدای جایزه انصارالمجاهدین به شیخ عیسی قاسم موافقم، چون وی مستحق دریافت  این جایزه است چرا که در راه کشف حقیقت و افشای چهره منحوس رژیم آل خلیفه تلاش های زیاد انجام داده است.
گفتنی است، سال گذشته جایزه بین المللی انصارالمستضعفین در حاشیه مراسم اهدای جایزه بین المللی باروت خیس، به شیخ ابراهیم زَکزاکی روحانی شیعه و رهبر جنبش اسلامی شیعیان نیجریه اهدا شد و خانواده اش با حضور در این مراسم، این جایزه را دریافت نمودند و امسال قرار است که  این جایزه بین المللی به آیت الله شیخ عیسی قاسم  به دلیل تلاش برای کشف حقیقت اهدا  گردد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه