رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰
  • کد خبر : ۵۹۴۷
  • مشاهده :74 views

مسئولی که مبارزه با استکبار را نادیده بگیرد فاقد صلاحیت اجرای قانون اساسی است// رئیس دفتر روحانی از معبرهای نفوذ دشمن است

مقتدایی تاکید کرد: نباید گذر زمان، ما را از اصول اولیه انقلاب دور کند و نباید اهداف و آرمان های نظام سلطه را گم کنیم. به همین خاطر کسانی که اخلاق انقلابی را فراموش کرده اند و از سالهای ابتدای انقلاب دور شده اند، فاقد صلاحیت اجرای قانون اساسی هستند. عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان […]

مقتدایی تاکید کرد: نباید گذر زمان، ما را از اصول اولیه انقلاب دور کند و نباید اهداف و آرمان های نظام سلطه را گم کنیم. به همین خاطر کسانی که اخلاق انقلابی را فراموش کرده اند و از سالهای ابتدای انقلاب دور شده اند، فاقد صلاحیت اجرای قانون اساسی هستند.
عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: یکی از واقعیت های انقلاب اسلامی، پنجه در افکندن با نظام سلطه جهانی است. اگر به قانون اساسی و مقدمه آن نگاه کنیم، اساس مبارزه با نظام سلطه واضح بیان شده است.
وی افزود: کسی که این خلق وخوی انقلابی را نادیده بگیرد، قانون اساسی را نادیده گرفته است. قانون اساسی موضوع استکبار را تا نفی کامل تمامی مظاهر آن مورد توجه قرار داده است. بنابراین چنین فردی صلاحیت مسئولیت در نظام اسلامی را ندارد.
مقتدایی با اشاره به شعارهای ابتدای انقلاب خاطر نشان کرد: یکی از شعار های اولیه انقلاب، نه شرقی و غربی بود. طبق این شعار در مقابل تمامی سلطه گری های غرب و شرق می ایستیم.
نماینده مردم اصفهان کسانی که به قانون اساسی پایبند نباشند را فاقد صلاحیت دانست و تصریح کرد: نباید گذر زمان، ما را از اصول اولیه انقلاب دور کند و نباید اهداف و آرمان های نظام سلطه را گم کنیم. به همین خاطر کسانی که اخلاق انقلابی را فراموش کرده اند و از سالهای ابتدای انقلاب دور شده اند، فاقد صلاحیت اجرای قانون اساسی هستند.
وی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در رابطه با حفظ روحیه انقلابی، خاطر نشان کرد: این توصیه نشان می دهد که روحیه انقلابی یک ارزش است که در طول زمان بروز و ظهور خاص خود را دارد. استکبار ستیزی یکی از این ابعاد است.
مقتدایی با اشاره به نفوذ سیاسی دشمن در میان مسئولین نظام تبیین کرد: در سالهای اخیر برخی پنجره ها برای نفوذ در کشور باز و یا نیمه باز شده اند. یکی از این پنجره ها، مسئول دفتر ریاست جمهوری است که اگر شخص ایشان توجه کافی را نداشته باشد، موجب دردسر برای جمهوری اسلامی و شخص رئیس جمهور می شود. بنده از سر دلسوزی هشدار می دهم به سرعت این پنجره نیمه باز در برابر نفوذ دشمن بسته گردد.
وی در رابطه با راهکار های مقابله با نفوذ تصریح کرد: صدا و سیما باید قسمتی از مقابله با تهاجم دشمن را برعهده بگیرد. در جامعه امروز مقابله با هیاهوی رسانه ای بیگانه، وظیفه مهمی است که باید با روحیه انقلابی و جهادی صورت گیرد.
مقتدایی در پایان یورگن بوس را به علت دعوت از سلمان رشدی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، لایق ترین فرد برای دریافت این جایزه دانست.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه