رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
  • کد خبر : ۵۹۵۰
  • مشاهده :78 views

شیرمحمدی: جامعه ای که مرزهای تمدنی خود را نشناسد، مانند خانه بی دیوار آسیب پذیر می باشد

مدیر کل روابط عمومی شورای نگهبان گفت: : در مقابله با دشمن باید نمادهای آمریکایی را به وضوح مشخص کنیم. کارکرد جشنواره باروت خیس باید این باشد که فرهنگ شیطانی استکبار را نمایان سازد. این نمادها در تمامی عرصه های فرهنگی از جلمه فیلم و داستان و رمان وجود دارد. دکتر محمد مهدی شیر محمدی […]

مدیر کل روابط عمومی شورای نگهبان گفت: : در مقابله با دشمن باید نمادهای آمریکایی را به وضوح مشخص کنیم. کارکرد جشنواره باروت خیس باید این باشد که فرهنگ شیطانی استکبار را نمایان سازد. این نمادها در تمامی عرصه های فرهنگی از جلمه فیلم و داستان و رمان وجود دارد.
دکتر محمد مهدی شیر محمدی مدیر کل روابط عمومی شورای نگهبان و کارشناس مسایل سیاسی در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: همه جوامع و اقوام یک مرز بندی هویتی برای خود قائل اند. ما نیز یک مرز بندی هویتی بین خودمان و غرب داریم. هسته مرکزی هویت غرب، آمریکاست. در هویت ما توحیدگرایی حقیقی و در هویت آمریکایی توحید گرایی زینتی وجود دارد.
وی ادامه داد: تمدن ما نیز مبتنی بر توحید ، اسلام ، احکام ، شریعت الهی و مقررات جاری است. جامعه ای که مرزهای تمدنی خود را نشناسد، مانند خانه بی دیوار می ماند و آسیب پذیر می باشد. تمامی تلاش استکبار در این است که جوامع اسلامی به خواب فرو روند تا فاصله هویتی و تمدنی خود را با آنها کم کنند.
شیر محمدی در رابطه با فعالیت های فرهنگی گفت: در فعالیت های فرهنگی باید حوزه مطالعات و تاثیر گذاری مشخص شود. امروزه برای کار فرهنگی باید از نمادها و نشانه ها استفاده شود.
این کارشناس مسایل سیاسی افزود: در مقابله با دشمن نیز باید نمادهای آمریکایی را به وضوح مشخص کنیم. کارکرد جشنواره باروت خیس باید این باشد که فرهنگ شیطانی استکبار را نمایان سازد. این نمادها در تمامی عرصه های فرهنگی از جلمه فیلم و داستان و رمان وجود دارد.
مدیر کل روابط عمومی شورای نگهبان مشکل کار فرهنگی را عدم اعتقاد راستین به دشمنی آمریکا دانست وخاطر نشان کرد: اگر مسئولین ما در باور های خود راسخ باشند، مردم نیز به آنها اقتدا خواهند کرد. حرکت های فرهنگی باید با سایر حرکت های فرهنگی مشابه، هم سو و مانند یک زنجیره باشد و در عرصه های صدا و سیما و رسانه های دیگر بازتاب داشته باشد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه