رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲
  • کد خبر : ۵۹۲۰
  • مشاهده :63 views

شهبازی: میخواهند ما را دوباره مستعمره آمریکا کنند

یک فعال دانشجویی و سیاسی تاکید کرد: آنها در حوزه پولی و مالی در سه حوزه بانک، سرمایه گذاری و بورس ما وارد شده و می خواهند استقلال تصمیم گیری در این حوزه ها را از ما بگیرند. احداث بانک های خارجی در ایران و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف به این منظور است. […]

یک فعال دانشجویی و سیاسی تاکید کرد: آنها در حوزه پولی و مالی در سه حوزه بانک، سرمایه گذاری و بورس ما وارد شده و می خواهند استقلال تصمیم گیری در این حوزه ها را از ما بگیرند. احداث بانک های خارجی در ایران و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف به این منظور است. دشمن تجربه مختل سازی نظام مالی کشورهای جنوب شرق آسیا را در دهه ۹۰میلادی دارد و به دنبال این است که این تجربه را میخواهد در ایران تکرار کند.
محمد صادق شهبازی، فعال دانشجویی در گفت و گو با پایگا اطلاع رسانی باروت خیس گفت: نفوذ یک بسته کامل فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی است که تلاش می کند هم زمان در تمامی حوزه های کشور وارد شود. نفوذ تلاش می کند تا اقدامات و تصمیمات کشور را مختل سازد.
وی افزود: دشمن در پروژه نفوذ تلاش می کند تا یک شبکه از افرادی که ارتباط با غرب برایشان منفعت به همراه دارد را دورهم جمع کند. افرادی که به دنبال شرکت های بین المللی و نهادهای مردم محور هستند در این شبکه جای می گیرند.
صادق شهبازی در رابطه با نتیجه پروژه نفوذ تصریح کرد: در پروژه نفوذ اقدامات و تصمیمات کشور را مختل می سازند. آنها با ایجاد اشکال در مفاهیم و مشکلات کشور، ایران را در بحران های مختلف دچار ریزش می کنند.
این فعال دانشجویی در تشریح پروژه نفوذ اقتصادی گفت: در پروژه نفوذ اقتصادی دشمن در سه حیطه توزیع کالا، انرژی و پولی و مال دخول می کند. در حوزه انرژی و به طور ویژه نفت و گاز ما را زیر نظر شرکت های خارجی قرار می دهند.
وی ادامه داد: آنها در حوزه پولی و مالی در سه حوزه بانک، سرمایه گذاری و بورس ما وارد شده و می خواهند استقلال تصمیم گیری در این حوزه ها را از ما بگیرند. احداث بانک های خارجی در ایران و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف به این منظور است. دشمن تجربه مختل سازی نظام مالی کشورهای جنوب شرق آسیا را در دهه ۹۰میلادی دارد و به دنبال این است که این تجربه را میخواهد در ایران تکرار کند.
شهبازی در پیایان تاکید کرد: چشم بیدار ملت باید جلوی نفوذی ها سد کرده و انقلاب را از دست آنان نجات دهد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه