رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
  • کد خبر : ۵۹۱۳
  • مشاهده :83 views

رستمیان : مسئولان نباید بلندگوی دشمن باشند

رستمیان گفت: پیش از انقلاب تمامی برنامه ها از سران استکبار به ما داده می شد و ما تنها عاملان آن تصمیم ها بودیم. امروزه نیز اگر در سیاست گذاری و تصمیم گیری ها دقت کافی را به عمل نیاوریم، دوباره تبدیل به عاملان دشمن می شویم و خواسته یا ناخواسته دستورات آنها را اجرا […]

رستمیان گفت: پیش از انقلاب تمامی برنامه ها از سران استکبار به ما داده می شد و ما تنها عاملان آن تصمیم ها بودیم. امروزه نیز اگر در سیاست گذاری و تصمیم گیری ها دقت کافی را به عمل نیاوریم، دوباره تبدیل به عاملان دشمن می شویم و خواسته یا ناخواسته دستورات آنها را اجرا می کنیم.
عبدالرحمن رستمیان نماینده مردم زاهدان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: جمهوری اسلامی ایران باید روش هایی را اتخاذ کند تا رشد و شکوفایی را در داخل ایجاد نماید. باید از اقداماتی که به کشور ضربه می زند بپرهیزیم. اگر روابط ما با کشور های دنیا باعث پیشرفت می شود باید از آنها استقبال کنیم اما متاسفانه این کشور های استکباری هیچ نفعی به ما نمی رسانند.
وی افزود: هر کشوری به دنبال منافع خودش می باشد. مسئولین ما باید دقت لازم را نمایند و در برقراری ارتباط هوشمند باشند. ایجاد منافع آمریکا مساوی با آسیب به دیگر کشورها می باشد.
رستمیان در ارتباط با نفوذ دشمن در مراکز علمی و فرهنگی ما گفت: دشمن تلاش می کند تا در قالب هیئت های علمی و انجمن های دوستی در داخل کشور نفوذ کند و جریانات امور را در دست بگیرد. گاهی یک چهره فرهنگی، سیاسی یا علمی می تواند عامل دشمن باشد و حرف های دشمن را از بلندگوی خود پخش نماید.
وی ادامه داد: پیش از انقلاب تمامی برنامه ها از سران استکبار به ما داده می شد و ما تنها عاملان آن تصمیم ها بودیم. امروزه نیز اگر در سیاست گذاری و تصمیم گیری ها دقت کافی را به عمل نیاوریم، دوباره تبدیل به عاملان دشمن می شویم و خواسته یا ناخواسته دستورات آنها را اجرا می کنیم.
این نماینده مجلس اسلام را یک دین کامل دانست و تصریح کرد: ما برای تمامی زندگی های ایرانی و اسلامی می توانیم الگو ارائه دهیم. فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما توانسته در تمامی زمینه ها مدل رفتاری ارائه دهد و اگر ما این فرهنگ را در داخل قوی کنیم هیچ گاه مورد تهاجم دشمن قرار نمی گیریم و فرهنگ دشمن کمتر به ما آسیب فرهنگی و اجتماعی می زند.
وی در انتها سلمان رشدی را به عنوان لایق ترین فرد برای دریافت جایزه باروت خیس دانست.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه