رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷
  • کد خبر : ۵۹۲۶
  • مشاهده :69 views

در حال حاضر نفوذ در دستگاه اجرایی کشور حضور دارد

حجت الاسلام جعفری با انتقاد از جشنواره باروت خیس گفت: انتخاب این گزینه ها چندان جالب و محسوس نمی باشد. از حیث زمانی با این اتفاقات فاصله گرفته ایم و واکنش نشان دادن به آنها دیر و بی اثر خواهد بود. ما هیچ گاه نمی توانیم جنایات یک ژنرال آمریکایی در جنگ با یمن را […]

حجت الاسلام جعفری با انتقاد از جشنواره باروت خیس گفت: انتخاب این گزینه ها چندان جالب و محسوس نمی باشد. از حیث زمانی با این اتفاقات فاصله گرفته ایم و واکنش نشان دادن به آنها دیر و بی اثر خواهد بود. ما هیچ گاه نمی توانیم جنایات یک ژنرال آمریکایی در جنگ با یمن را با حذف فرمایشی یک فیلم در اسکار مقایسه کنیم.
حجت الاسلام علی جعفری کارشناس مسائل رسانه ای در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در رابطه با پروژه نفوذ دشمن گفت: نفوذ در حال حاضر در دستگاه های اجرایی ما صورت گرفته است. دشمن تلاش کرده تا با استفاده از سیستم مردم سالاری، مردم را به سمت گزینه های خود در انتخابات هدایت کند. سوال اینجاست که اگر تحریم های دشمن نبود باز هم رئیس دولت اعتدال در انتخابات رای می آورد؟
وی با اشاره به انتخابات صورت گرفته در ایران گفت: دشمن در قبل از انتخابات با فشار زیاد اقتصادی تلاش کرد دولت گذشته را ساقط کند ولی موفق نشد. در انتخابات ها گزینه های خود را به عنوان کلید رفع تحریم ها معرفی کرد تا رای کافی را کسب نمایند.
جعفری تاکید کرد: متاسفانه در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان نفوذی هایی جود دارد که حرف دشمن را می زنند. اینها دچار اشتباه محاسباتی شده اند.
وی در رابطه با تهاجم فرهنگی گفت: امروزه تهاجم فرهنگی با موضوع عینیت سازی رو به رو شده است. در گذشته اسلام هراسی را در گوشه یک فیلم می دیدیم ولی حالا با تشکیل داعش فضا واقعی تر شده است.
این کارشناس مسائل سیاسی با انتقاد از جشنواره باروت خیس گفت: انتخاب این گزینه ها چندان جالب و محسوس نمی باشد. از حیث زمانی با این اتفاقات فاصله گرفته ایم و واکنش نشان دادن به آنها دیر و بی اثر خواهد بود. ما هیچ گاه نمی توانیم جنایات یک ژنرال آمریکایی در جنگ با یمن را با حذف فرمایشی یک فیلم در اسکار مقایسه کنیم.
جعفری در رابطه با کارفرهنگی دراین عرصه گفت: ما بهترین فیلم سازهای انقلابی را داریم ولی مدیران ناشایست فرهنگی نمی گذارند تا کار جلو برود. مرحوم سلحشور یکی از بهترین کارگردان های تاریخی ساز ما بود ولی با بی مهری مسئولین فرهنگی مواجه شد.
وی در پایان گفت: ما در تولید کارهای فرهنگی کوچک نیز کوتاهی کرده ایم. تکنولوژی کار فرهنگی را ساده کرده است هر کسی می تواند با انتشار چند عکس در فضای مجازی کار فرهنگی کند ولی می بینیم در این هم ما ضعیف هستیم.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه