رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۷
  • کد خبر : ۵۹۴۱
  • مشاهده :60 views

حاجی دلیگانی: دشمن نفوذ در دانشگاه ها را در اولویت خود دارد

حاجی دلیگانی تاکید کرد: قشر جوان برای دشمن از اهمیت بالایی برخوردار است برای همین تمام تلاش خود را می کند تا در این قشر نفوذ کند. به خاطر همین است که دشمن نفوذ در دانشگاه ها را در اولویت خود دارد. حسنیعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در گفت و گو با پایگاه […]

حاجی دلیگانی تاکید کرد: قشر جوان برای دشمن از اهمیت بالایی برخوردار است برای همین تمام تلاش خود را می کند تا در این قشر نفوذ کند. به خاطر همین است که دشمن نفوذ در دانشگاه ها را در اولویت خود دارد.
حسنیعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: نفوذ یک واقعیتی است که برای به شکست کشاندن انقلاب های مردمی در بعد از جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار می گیرد. نفوذ دو روش دارد که در روش اول با اعزام جاسوس تلاش می شود تا اهداف دشمن در کشور پیاده شود.
وی ادامه داد: در اینگونه نفوذ، تنفر عمومی نسبت به جاسوس پدید می آید و پس از معلوم شدن ماهیت آن تلاش همگانی صورت می گیرد تا اقدامات اشتباه آن فرد جبران شود.
نماینده شاهین شهر در رابطه با نفوذ جدید در کشور ها گفت: در این نفوذ تلاش می شود تا باورها و اعتقادات مردم تغییر پیدا کند. در این گونه نفوذ با استفاده از ابزارهای مختلف و رسانه های روز تلاش می شود تا بر قشر جوان تاثیر بگذارند. قشر جوان برای دشمن از اهمیت بالایی برخوردار است برای همین تمام تلاش خود را می کند تا در این قشر نفوذ کند. به خاطر همین است که دشمن نفوذ در دانشگاه ها را در اولویت خود دارد.
وی افزود: در این زمینه نیاز است تا ما باورهای انقلابی خود را تقویت کنیم و در عرصه های فرهنگی وارد شویم تا بتوانیم مقابل این نفوذ بایستیم.
این نماینده مجلس پیشنهاد کرد: باید یک سازمانی متشکل از تمامی نهاد های فرهنگی از جمله وزارت ارشاد، سازمان تبلیغات، بسیج و دیگر نیروهای انقلابی ایجاد شود و تحت یک مدیریت واحد در مقابل تهاجم فرهنگی بایستد.
حاجی دلیگانی در رابطه با تاثیر پذیری جوانان از الگوهای غربی گفت: نسل جوان از مجاهدت های اول انقلاب چیزی به خاطر ندارد وما باید این تجربیات و از خودگذشتگی ها را به او انتقال دهیم. انتقال این مفاهیم کار مشکلی است و اگر به موقع صورت نگیرد موجب تاثیرگذاری بیشتر غرب در جوانان می شود.
وی با انتخاب دبیر جشنواره تورنتو گفت: برخی نمی خواهند واقعیت های جهان معاصر را درک کنند و دست به خود فراموشی می زنند. امروزه جهان به دو قطب حق و باطل تقسیم شده است. یکی از این قطب ها باطل است که سلطه طلبی بر کل دنیا را می خواهد و دیگری حق است که عدالت و آزادگی را برای تمامی ملت ها به ارمغان آورده است. اینگونه فیلم ها تلاش می کنند تا چهره حق و باطل را درهم آمیزند و این تفکیک حق و باطل را به حاشیه برانند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه