رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
  • کد خبر : ۵۹۱۰
  • مشاهده :73 views

باروت خیس امسال باید گزینه های شناخته شده تری را در دستور کار قرار می داد

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان گفت: باید قرارگاه مقابله با تهاجمات فرهنگی شکل بگیرد و سازمان های مختلف و نهادهای فرهنگی زیر یک قرارگاه واحد فعالیت کنند تا بتوانند در فضا تاثیر گذار باشند. حسین زینلیان دبیر جامعه اسلامی دانشجویان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: نفوذ یک مسئله جدی است […]

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان گفت: باید قرارگاه مقابله با تهاجمات فرهنگی شکل بگیرد و سازمان های مختلف و نهادهای فرهنگی زیر یک قرارگاه واحد فعالیت کنند تا بتوانند در فضا تاثیر گذار باشند.
حسین زینلیان دبیر جامعه اسلامی دانشجویان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: نفوذ یک مسئله جدی است که باید مورد توجه مردم و مسئولین قرار گیرد. نفوذ یک بسته سیاسی، اقتصادی وفرهنگی است که به صورت هم زمان در ایران اجرا می شود.
وی افزود: در نفوذ فرهنگی، خط مقدم خانه های مردم است. دشمن با شبکه های ماهواره ای در خانه های مردم نفوذ پیدا کرده است از این طریق تاثیرگذاری می کند. آنها خود را به عنوان یک ابر قدرت به مردم نشان می دهند تا تمام آحاد جامعه آنها را به عنوان یک الگو بپذیرند.
زینلیان با اشاره به پروژه جهانی سازی خاطر نشان کرد: آمریکا تلاش می کند تا تمام مردم جهان را دارای یک ذائقه کند، در این پروژه بعضی کشورها ناخواسته شرکت می کنند ولی بعضی کشور ها مانند روسیه از خود مقاومت نشان می دهد.
این دانشجوی روابط بین الملل با اشاره به نفوذی های دشمن گفت: بسیاری از مسئولین نظام نفوذی دشمن بودند و امروزه به کشورهای اروپایی گریخته اند. این افراد تمامی تلاش خود را می کردند تا در زمان مسئولیتشان مبانی دینی و انقلابی را زیر سوال برند.
وی با انتقاد از گزینه های جشنواره باروت خیس گفت: این جشنواره باید گزینه های شناخته شده تری را در دستور کار قرار می داد. شاه سعودی با تعدی به دو نوجوان ایرانی در ابتدای سال قبل و کشته شدن مردم بی گناه در واقعه اسفناک منا بسیار شایسته نر از گزینه های این جشنواره است و بدون شک لیاقت این فرد برای دریافت این جایزه از چهار گزینه مطرح شده بیشتر است.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان پیشنهاد کرد: باید قرارگاه مقابله با تهاجمات فرهنگی شکل بگیرد و سازمان های مختلف و نهادهای فرهنگی زیر یک قرارگاه واحد فعالیت کنند تا بتوانند در فضا تاثیر گذار باشند.
وی این جشنواره را حرکتی مناسب خواند و گفت: جشنواره باروت خیس باید تلاش کند تا در بطن مردم شناخته تر شود.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه