رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵
  • کد خبر : ۵۸۹۱
  • مشاهده :68 views

سردار فضلی: جوانان با شناخت ابعاد انقلاب اسلامی خود را در مقابل نفوذ بیمه کنند

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان‌نور گفت: جوانان ما با شناخت ابعاد، پایه و اصالت انقلاب اسلامی خود را در مقابل نفوذ دشمنان بیمه کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس ، سردار علی فضلی سه‌شنبه شب در جشنواره‌ «باروت خیس» اظهار کرد: امشب جایزه باروت خیس به بدترین معاندین دین، اسلام و انقلاب اهدا شد. […]

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان‌نور گفت: جوانان ما با شناخت ابعاد، پایه و اصالت انقلاب اسلامی خود را در مقابل نفوذ دشمنان بیمه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس ، سردار علی فضلی سه‌شنبه شب در جشنواره‌ «باروت خیس» اظهار کرد: امشب جایزه باروت خیس به بدترین معاندین دین، اسلام و انقلاب اهدا شد.
وی افزود: این جایزه به کسی تعلق گرفت که مانع ورود فیلم ارزشی محمد رسول‌الله(ص) در مراسم اسکار شد.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان‌نور تصریح کرد: این افراد با روحیه استکباری خود از بین ۲۰۰ فیلم، جایزه اسکار را به بدترین و بی‌ارزش‌ترین فیلم تقدیم کردند.
فضلی در خصوص به دام نیفتادن جوانان در بحث نفوذ گفت: جوانان کشور، باید ابعاد، پایه و اصالت انقلاب اسلامی را بشناسند، شناخت باید به‌صورت کامل و جامع باشد تا جوانان ما در مقابل نفوذ بیمه شوند.
وی خاطرنشان کرد: انقلابی که اکنون در اختیار جوانان این مرز و بوم قرار گرفته، حاصل خون پاک و مطهر سلحشوران شهید است.
فضلی بیان کرد: هنگامی که خرمشهر مظلوم به‌دست صدام و با حمایت‌های همه‌جانبه مستکبران اشغال شد، شهدا با اقتدار، خرمشهر اشغال شده را آزاد کردند.
وی ادامه داد: زمان جنگ فضای مذاکره و معامله نبود بلکه فضای عزت و اقتدار بود که شهدای ما با سربلندی از این آزمون بیرون آمدند.
فضلی با بیان اینکه جوانان ما باید بر فضای رسانه‌ای و عملیات روانی استکبار، دقت کنند تا مبادا با این جنگ نرم پای‌شان بلغزد، گفت: امروزه جوانان ما از جوانان ابتدای پیروزی انقلاب اگر جلوتر نیستند، هیچ‌گاه عقب‌تر نخواهند بود.
وی در پایان عنوان کرد: در زمان قبل، جنگ در خاک کشورمان بود، اما الان جنگ و میدان فرامنطقه‌ای است، ولی با این وجود نگاه جوانان ما نیز بین‌المللی است، که بیانگر اعتقاد و عزم راسخ و خدایی آنهاست.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه