رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
  • کد خبر : ۵۸۹۷
  • مشاهده :65 views

دشمن سعی دارد با چیدن تیم های خبری در کنار مسئولان به آنان اطلاعات غلط دهد

یک فعال رسانه ای تاکید کرد: ما از ابتدای انقلاب جاسوسان متعددی را در لباس مسئولین نظام دیده ایم. از وزیر فرهنگ و ارشاد اصلاحات که امروزه به غرب پناه برده است تا رئیس جمهور کشور که با لباس زنانه گریخته، همه نفوذی های دشمن بوده اند. سید هادی آیت، فعال رسانه ای و فرهنگی […]

یک فعال رسانه ای تاکید کرد: ما از ابتدای انقلاب جاسوسان متعددی را در لباس مسئولین نظام دیده ایم. از وزیر فرهنگ و ارشاد اصلاحات که امروزه به غرب پناه برده است تا رئیس جمهور کشور که با لباس زنانه گریخته، همه نفوذی های دشمن بوده اند.
سید هادی آیت، فعال رسانه ای و فرهنگی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: اولین اختلاف ما با سیاستمداران داخلی که معتقد به ارتباط با آمریکا هستند در آنجاست که آنها با یک نگاه سکولار، تمامی رفتار سیاسی خود را بر پایه منافع ملی ارزیابی می کنند. در صورتی که در نگاه اسلامی و انقلابی، حق محوری رکن اساسی است.
وی افزود: گاهی ممکن است اقدامی حق باشد، ولی منفعتی به ما نرساند، ما باید این کار را به دلیل حق بودن،انجام دهیم. گاهی ممکن است اقدامی به ما سود رسانی داشته باشد ولی به دلیل اینکه در مسیر حق قرار ندارد نباید انجام دهیم. درنیتجه اصالت عمل ما باید حق باشد و باید در نظر داشته باشیم که هیچ گاه حق و باطل با یکدیگر جمع نمی شوند.
وی در رابطه با نفوذ دشمن در کشور ما گفت: ما از ابتدای انقلاب جاسوسان متعددی را در لباس مسئولین نظام دیده ایم. از وزیر فرهنگ و ارشاد اصلاحات که امروزه به غرب پناه برده است تا رئیس جمهور کشور که با لباس زنانه گریخته، همه نفوذی های دشمن بوده اند.
آیت با اشاره به نفوذی که امروزه در سطح مسئولین نظام از سوی دشمن صورت گرفته است گفت: دشمن تلاش می کند تا با چینش یک تیم خبری و اطلاعاتی در کنار مسئولین نظام، به آنها اطلاعات غلط دهد تا با این اطلاعات غلط، مسئولین را دچار اشتباه محاسباتی کند. در این گونه نفوذ آن مسئول، مورد استحاله دشمن قرار گرفته است بدون اینکه خودش متوجه باشد.
وی با انتخاب رئیس نمایشگاه فرانکفورت به عنونا نامزد برگزیده جشنواره امسال بیان داشت: در مورد سلمان رشدی، حکم ارتداد از نائب امام زمان وجود دارد و دعوت از این ملعون در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، خطای نابخشودنی است.
آیت در رابطه با گسترش مفاهیم ضد استکباری گفت: ما باید تلاش کنیم مفاهیم ضد استکباری به طبقه میانی مردم نفوذ کند. برای مثال واقعه عاشورا در میان مردم نفوذ کرده است و این مردم هستند که خود مفاهیم عاشورایی را در جامعه زنده نگه می دارند. ما در فعالیت های فرهنگی باید تلاش کنیم تا مفاهیم به دست مردم زنده نگه داشته شود.
این فعال رسانه ای با انتقاد از برخی سیاستمداران که دشمنی آمریکا را نادیده می گیرند گفت: برخی از مسئولین رفتار آمریکا را یک رفتار سیاسی در نظر دارند در صورتی که رفتار آمریکا و رژیم صهیونیستی تماما ایدولوژیک می باشد. یک عده تا در مقابل این رفتار ایدئولوژیک، سیاست بازی و سیاستمداری کنند و ارزش های انقلابی را به دست فراموشی بسپارند.
آیت در انتها گفت: امیدوارم سیاستمداران تازه راه یافته به مجلس نیز، ارزش های انقلابی را پاسدار باشند و در زمین غرب بازی نکنند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه