رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶
  • کد خبر : ۵۸۹۳
  • مشاهده :59 views

باروت خیس چهره حقیقی استکبار را برای مردم روشن می کند

بی ریا تاکید کرد: اگر جامعه ای حقیقت را نشناسد حقیقت عوض نمی شود بلکه دشمن است که با آسودگی خاطر نقشه می کشد و سپس حمله می کند و خداوند ملت ها را در چنین لحظه هایی امتحان می کند و اگر امتی مکر دشمن را نفهمد مردود شده و به نابودی کشانده می […]

بی ریا تاکید کرد: اگر جامعه ای حقیقت را نشناسد حقیقت عوض نمی شود بلکه دشمن است که با آسودگی خاطر نقشه می کشد و سپس حمله می کند و خداوند ملت ها را در چنین لحظه هایی امتحان می کند و اگر امتی مکر دشمن را نفهمد مردود شده و به نابودی کشانده می شود.
حجت الاسلام محمد ناصر سقای بی ریا معاون آموزشی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین المللی باروت خیس گفت: مبارزه با ظلم و احقاق حق یک وظیفه الهی است و انقلاب اسلامی با ایستادگی در مقابل عده ای که خود را همه کاره دنیا می دانند و دنیا را استعمار می کنند روز به روز قوی تر شده است.
وی افزود: تا زمانیکه ظلم و استکبار هست مبارزه و استکبار ستیزی نیز هست و ما باید بتوانیم یک الگوی کامل و موفق از استکبار ستیزی ارائه دهیم تا ملت هایی که حیات و عزت می خواهند در مسیر استکبار ستیزی تلاش کنند در غیر اینصورت مردم دنیا مظلوم می مانند و مورد استعمار و غارت قرار می گیرند.
وی با هشدار به جامعه ای که دشمن را نمی شناسد تصریح کرد: اگر جامعه ای حقیقت را نشناسد حقیقت عوض نمی شود بلکه دشمن است که با آسودگی خاطر نقشه می کشد و سپس حمله می کند و خداوند ملت ها را در چنین لحظه هایی امتحان می کند و اگر امتی مکر دشمن را نفهمد مردود شده و به نابودی کشانده می شود.
بی ریا با اشاره به جشنواره باروت خیس خاطر نشان کرد: هر فعالیتی که بتواند چهره حقیقی استکبار را برای مردم روشن کند و بتواند پرده های ضخیم را کنار بزند این مؤثر و لازم است. و بیان حقایق برای مردم با عث می شود جامعه رویارویی صحیحی با دشمن داشته باشد.
این استاد حوزه افزود: دشمن از راه گرایشات مادی وارد می شود که ممکن است دستاوردهای لذیذی داشته باشد اما در دراز مدت مردم را به خاک مذلت می کشاند و حتی در دستاوردهای دنیایی نیز حاضر نیستند فناوری و هنر آن را در اختیار ما قرار دهند بلکه فقط محصولات مصرفی خود در اختیار مردم قرار می دهند.
وی در ادامه با توجه به ترفند های دشمن یادآور شد: دشمن نقشه های خود را با ظاهر جذاب و باطن توخالی اجرا می کند و با بزرگ نمایی قدرت پوشالی خود را به رخ می کشد اما اگر انسان با بصیرت حقیقت دشمن را درک کند می تواند این پرده ها را کنار بزند و جامعه را در برابر توطئه ها ی فرهنگی مسلح کند و د نتیجه وعده نصرت الهی برای مستضعفان عالم محقق می شود.
این فعال فرهنگی با انتخاب خانم چریل بون ایساکس رئیس آکادمی هنرهای سینمایی و علوم اسکار به دلیل حذف فرمایشی فیلم محمد(ص) از گردونه رقابت ها به عنوان منفورترین چهره فرهنگی مقابل انقلاب اسلامی اظهار کرد: کسانی که داعیه دار آزادی بیان هستند باید بدانند که خورشید حقیقت پوشاندنی نیست و روزی فرا می رسد که مستضعفان عالم، این وارثان حقیقی تاریخ روزی بر باطل چیره می شوند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه