رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
  • کد خبر : ۵۸۸۲
  • مشاهده :73 views

استکبار ستیزی وجه تمایز جامعه پویا و خموده است

دبیر انجمن اسلامی مستقل بخش اصلی و مهم نفوذ را تغییر محاسبات و فکر مدیران میانی و بالایی دانست و گفت: با پذیرش این تفکر که سعادت جامعه در گرو پذیرش رابطه ذلیلانه با استکبار است و اگر میخواهیم پیشرفت کنیم باید فقط به آنها رجوع کنیم نحوه تفکر آنها را تغییر می دهند. علیرضا […]

دبیر انجمن اسلامی مستقل بخش اصلی و مهم نفوذ را تغییر محاسبات و فکر مدیران میانی و بالایی دانست و گفت: با پذیرش این تفکر که سعادت جامعه در گرو پذیرش رابطه ذلیلانه با استکبار است و اگر میخواهیم پیشرفت کنیم باید فقط به آنها رجوع کنیم نحوه تفکر آنها را تغییر می دهند.
علیرضا احمدی، دبیر تشکیلات اتحادیه انجم اسلامی مستقل در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در ارتباط با تفاوت های یک جامعه استکبار ستیز با جامعه همسو با استکبار گفت:مهم ترین تفاوت همان استکبارستیزی است چرا که این ویژگی تغییرات ماهوی جدی ای را در یک جامعه پدید خواهد آورد. و اگر چه شاید در کوتاه مدت مشخص نشود اما در بلند مدت مشخص خواهد شد که پیشرفت واقعی و پایدار از آن استکبارستیزان است.
وی افزود: شما به مصر نگاه کنید که چه ارتباط وثیقی با غرب و امریکا داشت اما وضع اقتصادی آن را ببینید. مطمئنا پیشرفت های اقتصادی آنها به واسطه ی تلاشها و پشتکار خود آنها بوده است.
احمدی ادامه داد: واقعیت امر این است که امروز شرایط پیرامونی ما و شرایط بین المللی به گونه ای شده است که مدعیات ما خیلی راحت تر و ملموس تر قابل پذیرش شده است. روزی برای اثبات استکبارستیزی باید مردم را با وعده های دینی و اعتقادی متقاعد می کردیم تا در مقابل استکبار قرار گیرند اما امروز استکبار آنقدر جنایت کرده و حقیقت خبیث و کثیف خود را آشکار کرده است که به راحتی میتوان آن را دید و پذیرفت.
وی افزود: خانم کلینتون در کتاب خاطرات خود به صراحت می گوید که وقتی او وزیر خارجه ی ایالات متحده بوده است با کشورهای زیادی رایزنی کرده بوده تا پس از اعلام موجودت داعش و شکل گیری آن ،آن کشورها آن را بپذیرند و به رسمیت بشناسند.دیگر از این واضح تر نمی شود چیزی گفت .امروز با عقل مادی صرف و حساب و کتاب غیر دینی هم می توان به این موضوع پی برد که اگر بشر زندگی آرام و حداقلی برای ادامه حیات خود می خواهد باید در برابر آمریکا واستکبار بایستد و هزینه بدهد. البته این هزینه دادن می ارزد و نتیجه مطلوب خواهد داشت.پس استکبارستیزی باید کماکان ادامه داشته باشد حتی مستحکم تر و قوی تر از قبل پیگیری شود.
دبیر انجمن اسلامی مستقل بخش اصلی و مهم نفوذ را تغییر محاسبات و فکر مدیران میانی و بالایی دانست و گفت: با پذیرش این تفکر که سعادت جامعه در گرو پذیرش رابطه ذلیلانه با استکبار است و اگر میخواهیم پیشرفت کنیم باید فقط به آنها رجوع کنیم نحوه تفکر آنها را تغییر می دهند. در آن زمان دیگر نیازی به جنگ سخت و تهدید نظامی و سیاسی و تحریم هم نخواهد بود و آن موقع مسئولین ما به این نتیجه خواهند رسید که انرژی هسته ای هیچ سودی برای ما ندارد و برای بهبود مدیریت کشور باید از خارج مدیر وارد کنیم.
وی ادامه داد: باید ضمن آگاه کردن اقشار مختلف جامعه هر کسی در هر جایگاهی که دارد تمام توان خود را برای مواجهه با آن بکار گیرد.البته امروزه بحمدالله بسیاری از مدیران ما که برخی این افکار را قبلا تکرار میکردند دیگر یا جرات تکرار آن را ندارند یا واقعا بی نتیجه بودن آن را دریافته اند و این مسیر باید ادامه پیدا کند.
این فعال دانشجویی با اشاره به تهاجمات فرهنگی به ما گفت: غرب تقریبا از تمام ظرفیت خود استفاده کرده و دیگر چیز جدیدی برای رو کردن ندارد. دلیل این را هم همین داعش می دانم اگر آنها حیله جدیدی داشتند رو میکردند و چون دیگر چیز جدیدی ندارند دست به نهایت خشونت و رعب و ترس در میان ملتها زده اند.اما ما نباید فکر کنیم کار تمام شده است و ما خوب کار کرده ایم بلکه ما ضعف های زیادی داشته ایم و اگر پیشرفتی هم صورت گرفته بیشتر به خاطر حقانیت جبهه ی حق بوده نه اینکه ما از تمام ظرفیت خود در مقابله با باطل بهره برده باشیم.اکنون با ید با تمام قوا تلاش کنیم و در عین حال نه مرعوب و مایوس شویم و نه مغرور و راضی.
احمدی در رابطه با گزینه های جشنواره گفت: انتخاب از میان این گزینه ها واقعا کار سختی است چرا که همه این افراد و اقداماتشان بسیار به هم نزدیک و هم مفهوم هستند و همگی در عرصه هنر و فرهنگ نیز قرار دارند. از این میان آقای یورگن بوس را بیشتر لایق است چرا که او از کسی برای حضور در نمایشگاه دعوت کرده که از نظر ما مرتد است و به حکم امام رحمه الله علیه محکوم به اعدام است و چنین اقدامی دهن کجی بسیار بزرگی محسوب می شود.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه