رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
  • کد خبر : ۵۸۹۲
  • مشاهده :75 views

اختری : شهیدان با فداکاری‌‌های خویش عزت برجای گذاشتند

دبیر‌کل مجمع جهانی اهل‌بیت گفت: شهیدان با ایثار خون‌شان در راه خدا، جاودانه شدند و با فداکاری‌های خویش عزت به‌جا گذاشتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس آیت‌الله محمدحسین اختری سه‌شنبه شب در جشنواره باروت خیس اظهار کرد: شهیدان ما با ایثار خون‌شان در راه خدا، جاودانه شدند و با فداکاری‌های خویش عزت به‌جا […]

دبیر‌کل مجمع جهانی اهل‌بیت گفت: شهیدان با ایثار خون‌شان در راه خدا، جاودانه شدند و با فداکاری‌های خویش عزت به‌جا گذاشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس آیت‌الله محمدحسین اختری سه‌شنبه شب در جشنواره باروت خیس اظهار کرد: شهیدان ما با ایثار خون‌شان در راه خدا، جاودانه شدند و با فداکاری‌های خویش عزت به‌جا گذاشتند.
وی افزود: شهدای ما به‌دنبال نام و نشان نبودند‌، بلکه آن‌قدر فدایی، روحانی و ملکوتی بودند که در ذات مقدس حضرت باری‌تعالی فانی شدند.
دبیر‌کل مجمع جهانی اهل‌بیت گفت: شما راهیان‌نور و مسافران یادمان‌های شهدا خوب دریافت کردید که جهت تعلیم خوبی‌ها، این سرزمین‌ها بهترین دانشگاه‌ها هستند که در آیات قرآن مجید به این مورد تصریح شده است.
اختری بیان کرد: از آغاز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ما تا به امروز، تایید و نصرت خداوند همراه ما بود و امیدواریم این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد.
وی با اشاره به جنایت‌های صدام علیه ایران اسلامی گفت: صدام ملعون علاوه بر مناطق سرزمین ما، مناطق کشور خود را به آتش کشید ما تا به الان هیچ پیشرفت عمران و آبادی در کشور عراق نمی‌بینیم.
وی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی با پدید آوردن گروه‌های تروریستی به‌دنبال اهداف خود بود اما این‌ها هم تاریخ‌شان به‌مانند تاریخ صدام تبدیل خواهد شد و به زباله‌دان تاریخ می‌پیوندند.
اختری تاکید کرد: این عظمتی که الان در سرتاسر ایران اسلامی حاکم است، حاصل جانبازی‌ها و فداکاری‌های شهدای والا مقام است که شجره طوبا را در کشور کاشتند و رشد دادند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه