رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
  • کد خبر : ۵۸۳۰
  • مشاهده :71 views

برگزاری جشنواره باروت خیس در راهیان نور نشان از هوشمندی متولیان این حرکت دارد

فضلی نژاد با تقدیر از عوامل باروت خیس اظهار داشت: عوامل و متولیان باروت خیس بر روی کانونی ترین نقطه مورد نیاز جامعه یعنی استکبار ستیزی تمرکز کرده اند و برگزاری این جشنواره در سرزمین راهیان نور نشان از هوشمندی و تدبیر آن ها دارد. سردبیر مجله عصر اندیشه در گفت و گو با پایگاه […]

فضلی نژاد با تقدیر از عوامل باروت خیس اظهار داشت: عوامل و متولیان باروت خیس بر روی کانونی ترین نقطه مورد نیاز جامعه یعنی استکبار ستیزی تمرکز کرده اند و برگزاری این جشنواره در سرزمین راهیان نور نشان از هوشمندی و تدبیر آن ها دارد.
سردبیر مجله عصر اندیشه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: اگر بخواهیم فرزند زمانه خود باشیم و متناسب با عصر حاضر فکر کنیم باید به این بیندیشیم که استکبار ستیزی نیاز جنبش روشن فکری مسلمان است و ما اکنون به فهم استکبار ستیزی با مقتضیات زمانه نیاز داریم.
وی افزود: حرکتی که امروز در حوزه معرفتی و روشن فکری اسلامی به راه افتاده و در جشنواره ها و نشریات و رسانه ها نمودار شده است خوشبختانه سمت و سوی جدیدی پیدا کرده و با آسیب شناسی گذشته به شکل منسجم تر در حال فعالیت است. اگر چه همچنان نیازمند پوشش معرفتی علوم انسانی و بسیج توامان نخبگان و توده مردم است.
وی در ادامه با اشاره به جشنواره باروت خیس افزود: ساز و کار سلبی گذشته آزموده شده و به تنهایی برای استکبار ستیزی کافی نیست لذا نخبگان باید به تولیدات ایجابی روی بیاورند و با تشکیل یک بسیج گفتمانی متشکل از توده های مردم برای تبیین سبک زندگی اسلامی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تلاش کنند.
این پژوهشگر رسانه ای در این باره تصریح کرد: اگر باروت خیس بتواند زمینه های یک تبلیغات عمومی برای عامه مردم با موضوع استکبار ستیزی و دشمن شناسی را فراهم کند و از طرفی با تأسیس دبیرخانه دائمی و ارتباط با نهادهای فرهنگی جامعه و سازمان های متولی فرهنگ به نقد فرهنگ سبک زندگی غربی بپردازد بی تردید با اقبال عمومی روبرو می گردد.
فضلی نژاد با تقدیر از عوامل باروت خیس اظهار داشت: عوامل و متولیان باروت خیس بر روی کانونی ترین نقطه مورد نیاز جامعه یعنی استکبار ستیزی تمرکز کرده اند و برگزاری این جشنواره در سرزمین راهیان نور نشان از هوشمندی و تدبیر آن ها دارد.
این فعال رسانه ای با اشاره به جنگ نرم ابراز داشت: عمده نقطه ضعف ما در حوزه جنگ نرم این است که اینقدر که به لفظ جنگ نرم پرداخته ایم کار کامل و جامع ارائه ندادیم و از قدرت نرم غافل شده ایم.
وی در ادامه با اشاره با ضرورت تولید فکر و جنبش نرم افزاری انقلاب اسلامی در جنگ نرم خاطر نشان کرد: مطالعات نشان می دهد در ده سال آینده با نوعی گذار در فلسفه قدرت مواجه خواهیم بود از این رو باید استراتژی تدافعی و تهاجمی مبتنی بر این گذار آینده پژوهی کنیم و مطالعات خود را ترتیب اثر دهیم.
وی افزود: باروت خیس باید به اقناع افکار عمومی جامعه بپردازد و بر اساس اصلی ترین شعار مردم یعنی استقلال، سعی در فرهم آوردن استقلال فرهنگی جامعه نماید.
این فعال سیاسی و فرهنگی در پایان با اشاره نامزدهای این دوره جشنواره افزود: منفورترین چهره تئوریسین های تهاجم علیه ملت ایران هستند که بیشترین ضربه را وارد آورده اند لذا به از نظر من منفورترین چهره رئیس بنیاد آلمانی اسرائیل است که در حال برنامه ریزی است تا از راه داعش فرهنگ اسلامی را نابود کند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه