رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳
  • کد خبر : ۵۸۶۸
  • مشاهده :57 views

باروت خیس ارزیابی کند که چرا تاکنون به جایگاه آرمانی خود در بین مردم دست نیافته است

مدیر مؤسسه مطبوعاتی شما با تاکید بر ضرورت بیان مسائل ضد استکباری خاطر نشان کرد: به نظر می رسد در فضای پسا برجام افراد و مجموعه هایی که بیش از بقیه استکبار ستیز بودند مورد هجمه قرار گرفتند و عده ای بنا داشتند چهره منفور استکبار را تغییر یافته جلوه دهند. محمد مهدی اسلامی عضو […]

مدیر مؤسسه مطبوعاتی شما با تاکید بر ضرورت بیان مسائل ضد استکباری خاطر نشان کرد: به نظر می رسد در فضای پسا برجام افراد و مجموعه هایی که بیش از بقیه استکبار ستیز بودند مورد هجمه قرار گرفتند و عده ای بنا داشتند چهره منفور استکبار را تغییر یافته جلوه دهند.
محمد مهدی اسلامی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درگفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: جامعه ای که دشمن را نمی شناسد آمادگی دفاع در برابر حمله دشمن را ندارد و مانند قورباغه ای است که درون آب در حال گرم شدن افتاده و بدون آنکه احساس کند دستخوش دگرگونی قرار می گیرد و نابود می شود.
وی افزود دشمن نیز با توجه به آستانه تحریک جامعه در یک روند تدریجی باورهای مردم را تغییر می دهد تا کشور را مقهور دشمنی خود کند.
مدیر مؤسسه مطبوعاتی شما با تاکید بر ضرورت بیان مسائل ضد استکباری خاطر نشان کرد: به نظر می رسد در فضای پسا برجام افراد و مجموعه هایی که بیش از بقیه استکبار ستیز بودند مورد هجمه قرار گرفتند و عده ای بنا داشتند چهره منفور استکبار را تغییر یافته جلوه دهند اما مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند نشان دادند که همچنان در راه مبارزه با استکبار هستند.
وی با اشاره به تلاش بی وقفه دشمن در حوزه جنگ نرم تصریح کرد: در نبرد سخت عموم مردم سطح مواجهه با دشمن را می بینند اما در جنگ نرم رسانه ها باید به عنوان دیده بان این عرصه سطح مواجهه در جبهه نبرد را برای مردم شفاف و روشن کنند.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه در ادامه با تأکید بر معرفی جشنواره بین المللی باروت خیس به مردم یادآور شد: با بریدن از روابط سازمانی و پیوستن به توده مردم و تغییر نگاه از نگاه گزارشی به نگاه عملیاتی اینگونه جشنواره ها نیز می تواند بر نگاه جامعه به دشمن موثر باشد و موفقیت آن در گرو ارتباط آن با مردم جامعه است.
اسلامی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تلاش برای دفاع از انقلاب اسلامی ، ضرورت جنبش نرم افزاری و بومی شدن علوم اسلامی ؛ لازمه مقابله با هجمه فرهنگی دشمن را تسلیح جامعه به علوم بومی و اسلامی دانست و افزود: تا زمانیکه ما بتوانیم با ابزارهای بومی و تفکرات ناشی از دین در عرصه جنگ نرم مبارزه کنیم پیروزی از آن ماست. اما اگر بخواهیم با ابزارهای غربی نظیر علوم انسانی غربی که منفعت مادی را به منفعت ایدوئولوژیک ترجیح می دهد حرکت کنیم و عکس گرفتن با یک هواپیمای ایرباس خارجی را برای خود افتخار تلقی کنیم نمی توانیم در عرصه جنگ نرم به مبارزه برخیزیم.
این پژوهشگر و فعال مطبوعاتی با یکسان دانستن کاندیداهای این دوره جشنواره باروت خیس گفت: از نظر بنده همه کاندیداها سربازان خط مقدم صهیونیزم اند و اعتقاد دارم حتی با نابودی اسرائیل ، صهیونیزم همچنان در دل حکومت های دنیا رخنه کرده است.
وی افزود جشنواره باروت خیس باید ارزیابی کند که چرا تاکنون به جایگاه آرمانی خود در بین مردم دست نیافته و زحمات دست اندرکاران آن مؤثر واقع نشده است.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه