رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
  • کد خبر : ۵۷۸۸
  • مشاهده :64 views

دولت روحانی در حال بزک کردن چهره دشمن در نزد مردم است

مدیر عامل موسسه ولاء منتظر قم گفت: در بیان اهمیت مبارزه با استکبار گفت: مبارزه با استکبار هرگز تعطیل بردار نیست و بنا به فرموده امام خمینی (ره) جنگ فقر و غنی و مبارزه با ظلم و استکبار تا ظهور ادامه داد. به خصوص در شرایط فعلی که آوازه حرکت های استکباری به گوش می […]

مدیر عامل موسسه ولاء منتظر قم گفت: در بیان اهمیت مبارزه با استکبار گفت: مبارزه با استکبار هرگز تعطیل بردار نیست و بنا به فرموده امام خمینی (ره) جنگ فقر و غنی و مبارزه با ظلم و استکبار تا ظهور ادامه داد. به خصوص در شرایط فعلی که آوازه حرکت های استکباری به گوش می رسد وظیفه انسانی و اسلامی حکم می کند که از حق دفاع و خود را برای روزگار ظهور آماده کنیم.
محمد حسین استادآقا در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس در بیان اهمیت دشمن شناسی ابراز داشت: دشمن شناسی ابزار عقلانی حیات است و جامعه ای که دشمن را نمی شناسد یا دشمن را دوست می پندارد به شهادت تجربه تاریخ، لگد مال دشمن می شود و خنجر عمیق تری می خورد.
مدیر کل سابق ارشاد اسلامی قم افزود: اگر کسی از دشمن غفلت کند، دشمن بیدار است و به سراغ منافع و منابع او می آید و او را ذلیل و خفیف و نابود می کند.
استاد در بیان راهکارهای دشمن شناسی یادآورشد: یکی از راهکارها تعظیم شعائر و ترویج آن است. به عنوان مثال مناسبت های تاریخی نظیر ۱۳آبان یا ۲۲ بهمن و یا حتی به فرموده رهبری هفته حقوق بشر آمریکایی باید فرصتی برای تذکر و یادآوری جنایات دشمن علیه ملت ها باشد. و راهکار دیگر مباحث تبیینی است. در شرایطی که دولت روحانی در حال بزک کردن چهره دشمن است، اهمیت تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و فرهنگ شهادت و ایثار به ویژه از سوی خانواده های شهدا و ایثارگران اهمیت دوچندان دارد.
وی افزود: عده ای هنوز جنگ نرم را باور ندارند. از طرفی فهم جنگ نرم کامل نشده و نمی دانند جانبازان، شهدا و اسرای این قتل عام فرهنگی کیست. از سوی دیگر تنوع موضوعی در جنگ نرم از مباحث درون خانواده و سبک زندگی تا جنبش های علمی و اعتماد به نفس ملی و حتی اختلافات قومی و مذهبی را در بر می گیرد که برخی فقط بر روی موضوع حجاب تمرکز کرده اند. همچنین جبهه متحد برای تمرکز خط آتش در مقابل دشمن شکل نگرفته است و باعث شده تا گاهی دولت خودش اسیر یا زخمی این تهاجم شود.
استاد آقا با اشاره به مظلوم بودن فرهنگ خاطر نشان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از وادی تهاجم فرهنگی دشمن پرت است و نمی داند چگونه نقش بازی کند همچنین در مجلس شورای اسلامی کم تعداد ترین کمیسیون، کمیسیون فرهنگی است و اغلب نمایندگان به کمیسیون های دیگر رغبت نشان می دهند.
این فعال فرهنگی با انتخاب فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه به خاطر اهداء جایزه به حکومت جنایت کار عربستان علاوه بر انتخاب نسنجیده هنرمند ایرانی برای دریافت جایزه شوالیه به عنوان منفورترین چهره جشنواره باروت خیس پیشنهاد کرد ملک سلمان نیز به عنوان کاندیدای این جشنواره قرار بگیرند چرا که این چهره ها برای مردم ملموس ترند.
وی برای تقویت تأثیر گذاری جشنواره باروت خیس در بین مردم پیشنهاد داد تا حرکت این جشنواره در طول سال دائمی باشد و سهم خود را بتواند در رسانه افزایش داده تا در بین عامه مردم شناخته تر شود.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه