رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵
  • کد خبر : ۵۷۵۳
  • مشاهده :71 views

جشنواره باروت خیس، نیازمند حمایت رسانه ای است

  غلامرضا ترابی کارشناس ارشد حوزه رسانه با بیان اینکه جشنواره باروت خیس ارتباط عمیق با رسانه ها ندارد، گفت: این جشنواره نیازمند حمایت رسانه ای است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس این فعال رسانه ای با اشاره به اینکه روشنگری و بصیرت افزایی ملتهای جهان نیازمند ابزار رسانه ای است، گفت: اگر […]

 

غلامرضا ترابی کارشناس ارشد حوزه رسانه با بیان اینکه جشنواره باروت خیس ارتباط عمیق با رسانه ها ندارد، گفت: این جشنواره نیازمند حمایت رسانه ای است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس این فعال رسانه ای با اشاره به اینکه روشنگری و بصیرت افزایی ملتهای جهان نیازمند ابزار رسانه ای است، گفت: اگر جشنواره باروت خیس بخواهد سریعتر به اهداف تعیین شده برسد نیازمند پیوند عمیق خود با رسانه هاست.

ترابی با بیان اینکه داشتن نگاه آرمانی برای جشنواره ضروری است، گفت: رسیدن به این نگاه آرمانی مستلزم داشتن برنامه رسانه ای در سطح منطقه ای و جهانی است که توسط مسئولین جشنواره و با کمک گرفتن از اساتید حوزه ارتباطات و روانشناسی میسر است .

این کارشناس حوزه رسانه ای تصریح کرد: عدم تعامل و یا حضور در عرصه رسانه های امروز که با تحولات فزاینده و سریع همراه است، می تواند به حذف پیام منجر شود.

وی تاکید کرد: گامهای مثبتی که در جشنواره باروت خیس برداشته شده با کمک رسانه ها تکمیل میشود.

ترابی افزود:رسانه ها امروز نیازمند تولیدات رسانه ای متناسب با ذائقه مخاطب هستند و چنانچه پیام با هنر آمیخته نشود جذابیت نخواهد داشت واین اصل مهم در تولیدات پیام در باروت خیس باید در نظر گرفته شود.

این فعال عرصه رسانه ای تصریح کرد: مخاطب رسانه ها تشنه شنیدن حقیقتند و باروت خیس که با هدف

افشای حقایق پشت صحنه سیاستمداران و عوامل استکبار را در دستور کار خود قرار داده می تواند به این نیاز مخاطبین توجه جدی داشته باشد.

ترابی در پایان خانم ایساکس را به خاطر توهین به مسلمانان و حذف فیلم محمد شایسته دریافت جایزه باروت خیس امسال دانست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه