رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
  • کد خبر : ۵۸۰۴
  • مشاهده :66 views

بیرانوند: ژنرال های فرهنگی ما انگیزه مقابله با دشمن را ندارند

نماینده مردم بروجرد تاکید کرد: جشنواره باروت خیس به خوبی توانسته است نقطه ضعف را بشناسد و در جبهه بزرگ مقابله با استکبار فعالیت کند. مهندس بهرام بیرانوند نماینده بروجرد در مجلس در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین المللی باروت خیس با تاکید بر ضرورت بیان مسائل ضد استکباری خاطر نشان […]

نماینده مردم بروجرد تاکید کرد: جشنواره باروت خیس به خوبی توانسته است نقطه ضعف را بشناسد و در جبهه بزرگ مقابله با استکبار فعالیت کند.
مهندس بهرام بیرانوند نماینده بروجرد در مجلس در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین المللی باروت خیس با تاکید بر ضرورت بیان مسائل ضد استکباری خاطر نشان کرد: ما جامعه ای هستیم که علم حق خواهی و حق طلبی را بلند کرده ایم و باید دشمن مان یعنی شیطان مجسم آمریکا و دنباله روهایش را به خود و جهانیان بشناسانیم.
وی افزود: باید در فضایی فرهنگ، اقتصاد و سیاست خود را طراحی کنیم که در آن دشمن وجود دارد. دشمنی که دائماً به صورت مستقیم یعنی ترویج سبک زندگی آمریکایی و غیر مستقیم یعنی به واسطه دست نشانده های خود، چهره اش را تطهیر می کند.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جامعه ای که دشمن را بشناسد در برابر حملات او دست به دفاع و حتی تهاجم می زند اما اگر جامعه از دشمن غفلت کند در برابر ضربات دشمن نمی تواند از خود دفاع کند و مغلوب می شود.
وی در بیان راهکارهای دشمن شناسی با انتقاد از برخی رجال سیاسی و فرهنگی افزود: رجال ما می خواهند به این دیو لباس فرشته بپوشانند در حالیکه ما وظیفه داریم کارکردهای دشمن را به مردم بشناسانیم و نشان دهیم هر جا که استکبار قدم گذاشته است امنیت و دارایی ها و دستاوردهای ملت ها را از بین برده است.
وی با اشاره به جشنواره بین المللی باروت خیس گفت: این جشنواره به خوبی توانسته است نقطه ضعف را شناسایی و در جبهه بزرگ استکبار ستیزی نقش آفرینی کند و به نظر می رسد فرانسوا اولاند از بین کاندیدا های این دوره منفورترین چهره فرهنگی مقابل انقلاب اسلامی است چرا که علاوه بر حوزه فرهنگ به واسطه منصب سیاسی در حکومت بیش از سایرین استحقاق دریافت این نشان را دارد.
بیرانوند با اشاره به بیانات رهبری انقلاب و ابلیس دانستن آمریکا یادآورشد: نمی توان از سعادت بشر سخن گفت اما از دشمنان این سعادت حرف به میان نیاورد و اگر ما به دنبال حفظ مردم و سعادت آن ها هستیم ناگزیر باید به جامعه نشان دهیم چه کسانی در برابر پیشرفت،امنیت و سعادت بشر ایستادگی نموده اند.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در بیان نقاط ضعف جبهه جنگ نرم گفت: در جمهوری اسلامی به سخت افزار به خوبی پرداخته شده است و فرماندهان عرصه جنگ سخت انگیزه کافی برای غلبه بر دشمن را داشته اند اما در عرصه فرهنگی و جنگ نرم به خوبی نپرداخته ایم و ژنرال های فرهنگی انگیزه مقابله با دشمن را ندارند و دست تسلیم بالابرده اند چرا که اغلب خود تحت تعلیم دانشگاهی بوده اند که علوم غربی را آموزش می دهد نه علوم بومی و اسلامی را.
وی در ادامه افزود: باید کسانی سکان دار عرصه فرهنگی باشند که اقتصاد، سیاست و فرهنگ اسلامی و بومی را آموخته باشند تا بتوانند در برابر نقشه های دشمن به مقابله برخیزند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه