رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹
  • کد خبر : ۵۷۸۲
  • مشاهده :67 views

اولاند مهره شناخته شده نظام استکباری و شایسته دریافت جایزه باروت خیس است

یک کارشناس مسایل فرهنگی گفت: با ورود تکنولوژی های جدید در خانه های مردم، این رسانه ها هستند که به باورها و افکار مردم شکل می دهند. این باورها و تصاویر با رسانه های تصویری و شنیداری در ذهن مردم نفوذ پیدا می کند و به آن شکل می دهد. محسن بیات، استاد دانشگاه و […]

یک کارشناس مسایل فرهنگی گفت: با ورود تکنولوژی های جدید در خانه های مردم، این رسانه ها هستند که به باورها و افکار مردم شکل می دهند. این باورها و تصاویر با رسانه های تصویری و شنیداری در ذهن مردم نفوذ پیدا می کند و به آن شکل می دهد.
محسن بیات، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل فرهنگی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: استکبار از تمامی کمین گاه ها برای حمله به ما استفاده کرده است. دشمن در سالهای بعد از جنگ تحمیلی ، تهاجم فرهنگی را شروع می کند به گونه ای که رهبر انقلاب آن را به شبیخون فرهنگی تعبیر کرده است.
وی افزود: دشمن در سالهای پایانی دولت احمدی نژاد با وضع تحریم های فلج کننده، به دنبال ساقط کردن دولت بود ولی نتوانست به مقصود خود برسد. حالا به دنبال آن است که با نفوذ خود، فرهنگ و رشد علمی ما را تحت تاثیر قرار دهد.
بیات با اشاره به اینکه رسانه های شنیداری و تصویری بیشترین تاثیر را روی مخاطب خود می گذارند، تصریح کرد: با ورود تکنولوژی های جدید در خانه های مردم، این رسانه ها هستند که به باورها و افکار مردم شکل می دهند. این باورها و تصاویر با رسانه های تصویری و شنیداری در ذهن مردم نفوذ پیدا می کند و به آن شکل می دهد.
این استاد دانشگاه در رابطه با سبک زندگی اروپایی و آمریکایی گفت: یهودیان با در دست گرفتن رسانه های جهانی توانستند سبک زندگی آمریکایی و اروپایی را تغییر دهند و حالا به دنبال تغییر آن در منطقه خاورمیانه می باشند. مباحثی مانند ولایت فقیه و آخر الزمان از مهمترین مباحثی است که دشمن بر تغییر آنها تاکید دارد.
وی با انتقاد از فعالیت های فرهنگی در داخل کشور خاطر نشان کرد: صدا و سیما نیز با پخش فیلم های نامناسب با فضای فرهنگی ایران، تاثیر هم سو با تهاجمات فرهنگی دارد. انتخاب نامناسب فیلم ها و سریالهای صدا و سیما تاثیر فراگیری در قشر جوان و نوجوان ما دارد.
بیات عملیات پارتیزانی و گروهی را تنها راه مقابله با تهاجمات فرهنگی دانست و گفت: در شرایطی که دولت در کارهای فرهنگی به جوانان بسیجی و انقلابی کمک نمی کند، بهترین راه این است که این جوانان ، خودشان به میدان بیایند و کار را شروع کنند.
وی با انتخاب رئیس جمهور فرانسه به عنوان لایق ترین فرد برای دریافت جایزه باروت خیس گفت: کشور فرانسه ادعای آزادی و حقوق بشر را دارد در حالی که این ها فقط بهانه ای برای زیر پا گذاشتن ارزش های اسلامی است. اولاند یک مهره شناخته شده از این نظام استکباری است و بهتر است برای دریافت این جایزه انتخاب شود.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه