رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹
  • کد خبر : ۵۷۶۱
  • مشاهده :59 views

رابطه با آمریکا غیر معقول ترین کار ممکن است

نماینده مردم ملایر تاکید کرد: امروزه کشورهایی که نگاه به درون نداشته اند و دستشان را جلوی بیگانه دراز کرده اند در بدترین شرایط به سر می برند احمد آریایی نژاد، نماینده مردم ملایر در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در رابطه با نفوذ استکبار گفت: دنیای استکبار دو عامل اتکال به خداوند […]

نماینده مردم ملایر تاکید کرد: امروزه کشورهایی که نگاه به درون نداشته اند و دستشان را جلوی بیگانه دراز کرده اند در بدترین شرایط به سر می برند
احمد آریایی نژاد، نماینده مردم ملایر در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در رابطه با نفوذ استکبار گفت: دنیای استکبار دو عامل اتکال به خداوند و وحدت کلمه را، عوامل شکست خود می داند. به همین خاطر است که تلاش می کند تا با نفوذ بتواند این وحدت را از بین ببرد.
وی افزود: دشمن موفق به نفوذ نظامی در مملکت اسلامی ما نشده و تلاش می کند تا از طریق نفوذ فرهنگی و فکری بتواند در جمهوری اسلامی نفوذ پیدا کند.
نمانیده مردم ملایر گرایش های ساده لوحانه را مهمترین عامل نفوذ دانست و بیان داشت: تفکرات و تراوشات ذهنی برخی از ساده لوحان و ساده اندیشان، منفذ های نفوذ در کشور ما را می سازد. اینجاست که نفوذ رخ داده است و باید جلوی اینگونه تفکرات گرفته شود.
آریایی نژاد مهمترین عامل پیشرفت هر کشوری را نگاه به درون دانست و تصریح کرد: کشورهایی که دوست دار پیشرفت و رفاه هستند، باید این پیشرفت و رفاه را از راه تحمل سختی ها بدست بیاورند. قطعا تمامی انبیای الهی برای هدایت امت های خود راه درست را انتخاب کرده اند و برای آن سختی های زیادی کشیده اند.
وی افزود: امروزه کشورهایی که نگاه به درون نداشته اند و دستشان را جلوی بیگانه دراز کرده اند در بدترین شرایط به سر می برند. برای مثال کشور یونان با بیشترین بدهی رو به روست در حالی که رابطه ی خوبی با کشور های غربی و آمریکا دارد.
نمانیده مردم ملایر رابطه با آمریکا را غیر معقول ترین کار ممکن دانست و خاطر نشان کرد: مردم مومن و مسلمان ما تنها به حوائج دنیایی و نفسانی نگاه نمی کنند، بلکه آرمان ها و شعارهای اسلامی خود را مد نظر دارند. رابطه با آمریکا این شعارها را از بین می برد و در ذهن یک پارادوکس ایجاد می کند.
آریایی نژاد ضمن انتقاد از عدم برنامه ریزی در بسیاری از حوزه های فرهنگی و سیاسی گفت: ترویج اعتقادات ما می تواند برای سلطه طلبان مخاطره ایجاد کند. عقاید ما با عقاید آنها در تضاد استراتژیک قرار دارد و می تواند منافع آنها را زیر سوال ببرد.
آریایی نژاد ضمن تشکر از جشنواره باروت خیس گفت: تنها راه مقابله با جشنواره ها و نمادهای امتیاز دهی غربی ، ایجاد جشنواره های بومی و ارائه ملاک هایی است که آثار جهانی را با معیار های اسلامی امتیاز دهی کند. این گونه جشنواره های مردمی بسیار ابتکار خوبی است که باید هر چه بیشتر از جوانان مومن او انقلابی در آن استفاده شود.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه