رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳
  • کد خبر : ۵۷۵۸
  • مشاهده :67 views

توسعه جریان باروت خیس به افول قدرت استکبار سرعت می بخشد

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس با تقدیر از جوانان انقلابی مبتکر این طرح گفت: اگر حرکت باروت خیس به وظیفه اصلی اش که همان روشنگری است عمل کند عمر استکبار جهانی کوتاه میشود. سردار سلیمانی با اشاره به اینکه اگر نهضت روشنگری که هدف […]

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس با تقدیر از جوانان انقلابی مبتکر این طرح گفت: اگر حرکت باروت خیس به وظیفه اصلی اش که همان روشنگری است عمل کند عمر استکبار جهانی کوتاه میشود.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه اگر نهضت روشنگری که هدف باروت خیس است در کشورهای تحت سلطه استکبار توسعه یابد هیچ قدرتی قادر به ادامه زورگویی ها و ظلم و ستم های آنها نخواهد بود و ملتها در مقابل حکام دست نشانده ی سران استکبار قیام خواهند کرد.

سلیمانی با تاکید به این که همه وظیفه داریم از اقداماتی که در مسیر انقلاب و امام و شهداست حمایت کنیم گفت: یکی از اهداف مهم جشنواره باروت خیس استکبار ستیزی است که در کلام حضرت امام (ره) به وضوح و فراوان دیده میشود.

وی استکبار ستیزی را از اصول انقلاب در حوزه بین المللی عنوان کرد و گفت: باروت خیس در راستای همین اصل مهم انقلاب گام بر می دارد وما خود را موظف به حمایت معنوی از این کار زیبا و انقلابی میدانیم.

سردار سلیمانی در ادامه تاکید کرد: اینکه امروز برخی به دلایلی که معلوم نیست علی رغم اینکه وظیفه حمایت از برنامه های فرهنگی را دارند، از این نوع برنامه ها حمایتی ندارند جای سئوال است.

وی تصریح کرد: مگر میتوانیم در کشوری که پیشرفت و توسعه اش مرهون خون شهدای عزیزمان است کاری در غیر راه شهدا انجام بدهیم و اگر این اتفاق بیفتد یقینا بر خلاف منطق اسلام و انسان می باشد.

سلیمانی با تاکید بر اینکه بسیج از تک تک گروهها و موسسات فرهنگی که اقدامات ارزشی در راستای حرکت انقلاب و شهدا دارند، حمایت میکند گفت: حمایت از جشنواره های انقلابی مثل باروت خیس به افول قدرت استکبار سرعت می بخشد.

وی در پایان از همه مسئولین فرهنگی خواست تا با نگاه دلسوزانه به جریانهای انقلابی آنها زیر چتر حمایتی خود قرار دهند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه